Petr Meloun
V létě 2023 nás opustil dlouholetý hráč naší soutěže Petr Meloun ve věku 58 let. Někteří z vás tuto informaci se dozvěděli již na podzim, ale nám ji rodina Petra potvrdila až se závěrem roku. Petr tuším začínal s Hasiči, pak hrával za DDM, Malbu Huleš, Huleš-Fischer Tým. Hrál naši soutěž někdy od r. 1998 do roku 2014. Byl velmi úspěšný ve čtyřhrách - vyhrál 5x turnaj PRST ve čtyřhře v letech 2002-2010. Dokonce v sezoně 2006/7 byl druhým hráčem celé naší soutěže v singlech se skórem 90 procent. Petr měl defenzivní pojetí s výpadovým drivem. Petr bodoval i na Republice v mixech 1+1 (3. místo). V ČAST byl spjatý s týmem Slivence. Bude chybět...  Fotogalerie s Petrem M.
Text a fotogalerie archiv spávce webu

Miroslav Goiš
7.3. 2023 odešel dlouholetý hráč naší soutěže Miroslav Goiš. Mirek hrál PRST do vysokého věku. Soudě podle soupisek nastupoval v soutěži více jak 20 let, možná déle. Hrával zejména za Autobusy a byl kratší dobu v týmu Torisol. Vzpomínají rodina a spoluhráči.
Smuteční oznámení
Správce webu


Petr Růžička
Naši soutěž zasáhla další smutná zpráva: 18. 1. 2021 náhle zemřel účastník naší soutěže Petr Růžička. Petr hrál za tým Ekonomického ústavu ČSAV a bylo mu 60 let. Kromě soutěže PRST někteří z nás jsme se s Petrem setkali i v OP1 v ČAST v týmu Černošic. Petr se loni zúčastnil i Přeboru PRST z kterého jsou následující fotografie. Vzpomínáme.
Zvětšit foto 1 foto 2
Vedení PRST a správce webu

Markéta Havlíčková Šobrová
S hlubokou lítostí Vám sdělujeme, že nás navždy opustila naše milá kamarádka, spoluhráčka a skvělá parťačka Markéta Havlíčková Šobrová. Svůj boj se zákeřnou nemocí prohrála dne 15.10.2020 ve věku 44 let. Rozloučení se konalo pouze v rodinném kruhu. Budeme jí všichni velice postrádat. S úctou a poděkováním vzdáváme čest její památce. Fotogalerie
Maruška Kurková
Jaroslav Sixta
Ani září 2020 nás neušetřilo od smutné zprávy. Ve věku 65 let zemřel po delší nemoci Jaroslav Sixta. Jarda byl dlouholetým hráčem naší soutěže a v žebřících úspěšnosti se pohyboval vysoko zejména kolem roku 2008. Byl hráčem týmu Malba Huleš, Huleš-Sentia a naposledy zůstal věrný jako celá léta herně na Jižním Městě v týmu Jižního Města ,B´.
Správce webu PRST


Miloslav Vokurka
V tento prázdninový čas v roce 2020 zasáhla pražský stolní tenis smutná zpráva. Ve věku 47 let zemřel Miloslav Vokurka. Míla byl několik sezon úspěšným hráčem naší soutěže a dokonce Prahu reprezentoval v roce 2014 v Brně na 21. ročníku finále celostátní soutěžě ,O putovní pohár Čech, Moravy a Slezska´. Jeho výkony měly pak i v ČAST poslední 3 roky dále vzestupný trend. Vzpomínáme.
Správce webu PRST

Jiří Dohnal
Tento lednový týden roku 2020 musíme bohužel přidat velmi smutnou informaci. Na přelomu týdne zemřel dlouholetý hráč a funkcionář PRST, vedoucí 1.třídy mužů Jirka Dohnal.
Vedení PRSTMistr světa i Evropy Lumír Ruzha
Ve věku 92 let zemřel v neděli 17. února 2019 bývalý hráč PRST a několikanásobný mistr světa a Evropy veteránů Lumír Ruzha. Člen Českomoravského klubu veteránů a také člen české sekce Swaythling Clubu International byl postrachem všech soupeřů na šampionátech veteránů. Ve své bohaté sbírce měl tři tituly mistra světa a pět titulů mistra Evropy. Více informací na www.ping-pong.cz Čest jeho památce