ŽENY - KONEČNÝ ŽEBŘÍČEK JEDNOTLIVCŮ ZA SEZÓNU 2014/2015 | ||||||||||
celkem nastoupilo 51 hráček, z toho 12 hráček je nazařazených = neodehrály min. 50% zápasů za jedno družstvo | ||||||||||
Pořadí | Příjmení, jméno | Tým | Soutěž | 2013/14 | Zápasy | Výhry | Prohry | Body | ||
1. | Havlíčková Markéta | Modřanky | Přebor | 6. | 30 | 27 | 3 | 190,00 | ||
2. | Plášková Sylva | Hrdlořezky | Přebor | 2. | 30 | 25 | 5 | 183,33 | ||
3. | Kurková Marie | Hrdlořezky | Přebor | 3. | 28 | 23 | 5 | 182,14 | ||
4. | Eberová Jiřina | Holešovice | Přebor | 4. | 26 | 21 | 5 | 180,77 | ||
5. | Adamová Božena | Botka | Přebor | 5. | 28 | 22 | 6 | 178,57 | ||
6. | Horáčková Marta | Šnečkové | Přebor | 11. | 32 | 21 | 11 | 165,63 | ||
7. | Frysová Lucie | Babki | I. třída | --- | 20 | 19 | 1 | 165,00 | ||
8. | Jebavá Lucie | Kooperativa | I. třída | --- | 18 | 17 | 1 | 164,44 | ||
9. | Sűssemilchová Alice | Regula | I. třída | 8. | 32 | 30 | 2 | 163,75 | ||
10. | Fišarová Věra | Holešovice | Přebor | 7. | 24 | 15 | 9 | 162,50 | ||
11. | Závodská Katarína | Botka | Přebor | 1. | 20 | 12 | 8 | 160,00 | ||
12. | Fomenková Hana | MZe "A" | Přebor | 17. | 30 | 16 | 14 | 153,33 | ||
13. | Berková Renata | Babki | I. třída | --- | 26 | 20 | 6 | 146,92 | ||
14. | Fűri Silvia | Red Devils | Přebor | 10. | 30 | 14 | 16 | 146,67 | ||
15. | Poláková Růžena | BORŮfGA | Přebor | 21. | 30 | 14 | 16 | 146,67 | ||
16. | Zavadilová Jaroslava | Kooperativa | I. třída | 13. | 32 | 24 | 8 | 145,00 | ||
17. | Zusková Jaroslava | Geosport | I. třída | 19. | 32 | 24 | 8 | 145,00 | ||
18. | Váňová Gábina | BORŮfGA | Přebor | 12. | 32 | 13 | 19 | 140,63 | ||
19. | Hrabětová Zdeňka | Olympus | Přebor | 15. | 32 | 13 | 19 | 140,63 | ||
20. | Petřinová Markéta | Modřanky | Přebor | 18. | 16 | 6 | 10 | 137,50 | ||
21. | Bodoková Světluše | MZe "B" | I. třída | 24. | 22 | 14 | 8 | 133,64 | ||
22. | Zajícová Kateřina | Modřanky | Přebor | --- | 18 | 6 | 12 | 133,33 | ||
23. | Šprdlíková Michala | Babki | I. třída | --- | 18 | 11 | 7 | 131,11 | ||
24. | Matunová Alena | Matuna Dream | I. třída | 22. | 32 | 19 | 13 | 129,38 | ||
25. | Ornstová Marcela | Baba Team | I. třída | --- | 32 | 19 | 13 | 129,38 | ||
26. | Fenclová Jana | Šnečkové | Přebor | 20. | 32 | 8 | 24 | 125,00 | ||
27. | Straková Jitka | Red Devils | I. třída | 14. | 28 | 6 | 22 | 121,43 | ||
28. | Svatošová Helena | Baba Team | I. třída | --- | 32 | 16 | 16 | 120,00 | ||
29. | Bendová Monika | SK Slavoj | I. třída | 33. | 29 | 12 | 17 | 111,38 | ||
30. | Sýkorová Kateřina | Matuna Dream | I. třída | 23. | 32 | 13 | 19 | 110,63 | ||
31. | Van der Zwan Zdenka | Olympus | Přebor | 25. | 32 | 3 | 29 | 109,38 | ||
32. | Holasová Vlasta | MZe "B" | I. třída | --- | 22 | 7 | 15 | 101,82 | ||
33. | Štětinová Alena | MZe "A" | Přebor | 27. | 20 | 0 | 20 | 100,00 | ||
34. | Marešová Jana | MZe "B" | I. třída | --- | 20 | 6 | 14 | 100,00 | ||
35. | Kohoutová Jana | Geosport | I. třída | 28. | 32 | 8 | 24 | 095,00 | ||
36. | Bláhová Zuzana | SK Slavoj | I. třída | 36. | 31 | 6 | 25 | 089,35 | ||
37. | Bělinová Jitka | Tety | I. třída | 35. | 21 | 4 | 17 | 089,05 | ||
38. | Rohovská Marcela | Regula | I. třída | 37. | 32 | 2 | 30 | 076,25 | ||
39. | Zvěřinová Jana | Tety | I. třída | 34. | 23 | 1 | 22 | 074,35 | ||
NEZAŘAZENÉ HRÁČKY: | ||||||||||
Bartoňová Eva | MZe "A" | Přebor | --- | 14 | 8 | 6 | x | |||
Glozlová Dana | Kooperativa | I. třída | 16. | 8 | 7 | 1 | x | |||
Hájková Alena | Red Devils | Přebor | --- | 6 | 1 | 5 | x | |||
Halodová Petra | BORŮfGA | Přebor | --- | 2 | 2 | 0 | x | |||
Hroňková Irena | Tety | I. třída | 31. | 14 | 1 | 13 | x | |||
Jandová Lenka | Kooperativa | I. třída | --- | 6 | 4 | 2 | x | |||
Korbová Monika | Holešovice | Přebor | 9. | 14 | 8 | 6 | x | |||
Minárová Mária | Hrdlořezky | Přebor | --- | 6 | 6 | 0 | x | |||
Součková Miluše | Tety | I. třída | --- | 6 | 4 | 2 | x | |||
Šolleová Jaroslava | Botka | Přebor | --- | 12 | 4 | 8 | x | |||
Votavová Helena | SK Slavoj | I. třída | --- | 4 | 0 | 4 | x | |||
Zubíková Zdeňka | Botka | Přebor | --- | 4 | 4 | 0 | x | |||