Přebor Prahy 2021/2022              
                                   
 T A B U L K A   P O   8. K O L E   (4x odloženo)              
1. Min. Zemědělství A 7 5   2 0 24:11 17              
2. Matuna Dream 6 5   1 0 23:7 16xx              
3. Botka   7 4   3 0 25:5 15x              
4. PEMA Team 5 5   0 0 20:5 15x              
5. Olympus   6 4   2 0 22:8 14x              
6. Slavoj Holešovice 6 4   2 0 21:9 14              
7. Min. Zemědělství B 6 2   4 0 12:18 10xx              
8. Baba Team 5 2   3 0 7:18 9x              
9. Tety   7 0   7 0 1:34 7              
10. SK Slavoj   6 0   6 0 0:30 6              
11. Red Devils 3 1   2 0 5:10 5 #              
 # - Red Devils odstupuje ze soutěže, jeho výsledky budou anulovány                    
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
4.10. - 7.10. 10.1. - 13.1.                    
Olympus ----- volno volno                    
Min. Zemědělství A Min. Zemědělství B 5 : 0                      
Tety Red Devils 0 : 5                      
Baba Team Slavoj Holešovice 0 : 5                      
Botka PEMA Team 1 : 4                      
Matuna Dream SK Slavoj 5 : 0                      
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
11.10. - 14.10. 17.1. - 20.1.                    
----- SK Slavoj volno                      
Min. Zemědělství B Tety 5 : 0                      
Red Devils Baba Team                        
Slavoj Holešovice Botka 3 : 2                      
PEMA Team Matuna Dream 4 : 1                      
Olympus Min. Zemědělství A 2 : 3                      
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
18.10. - 21.10. 24.1. - 27.1.                    
Tety Olympus 0 : 5                      
Min. Zemědělství A ----- volno                      
Baba Team Min. Zemědělství B 3 : 2                      
Botka Red Devils 5 : 0                      
Matuna Dream Slavoj Holešovice 3 : 2                      
SK Slavoj PEMA Team 0 : 5                      
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
25.10. - 27.10. 31.1. - 3.2.                    
----- PEMA Team volno                      
Min. Zemědělství B Botka 0 : 5                      
Red Devils Matuna Dream 0 : 5                      
Slavoj Holešovice SK Slavoj 5 : 0                      
Olympus Baba Team 5 : 0                      
Min. Zemědělství A Tety 5 : 0                      
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
1.11. - 4.11. 7.2. - 10.2.                    
Botka Olympus 2 : 3                      
Baba Team Min. Zemědělství A 0 : 5                      
Tety ----- volno                      
Matuna Dream Min. Zemědělství B 4 : 1                      
SK Slavoj Red Devils                        
PEMA Team Slavoj Holešovice 4 : 1                      
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
8.11. - 11.11. 14.2. - 17.2.                    
----- Slavoj Holešovice volno                      
Min. Zemědělství B SK Slavoj 5 : 0                      
Red Devils PEMA Team                        
Olympus Matuna Dream odloženo                      
Min. Zemědělství A Botka 0 : 5                      
Tety Baba Team 1 : 4                      
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
15.11. - 18.11. 21.2. - 24.2.                    
SK Slavoj Olympus 0 : 5                      
Matuna Dream Min. Zemědělství A odloženo                      
Botka Tety 5 : 0                      
Baba Team ----- volno                      
PEMA Team Min. Zemědělství B odloženo                      
Slavoj Holešovice Red Devils                        
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
22.11. - 25.11. 28.2. - 3.3.                    
----- Red Devils                        
Min. Zemědělství B Slavoj Holešovice 0 : 5                      
Olympus PEMA Team 2 : 3                      
Min. Zemědělství A SK Slavoj 5 : 0                      
Tety Matuna Dream 0 : 5                      
Baba Team Botka odloženo                      
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11. - 2.12. 21.3. - 24.3.                    
Slavoj Holešovice Olympus                        
PEMA Team Min. Zemědělství A                        
SK Slavoj Tety                        
Matuna Dream Baba Team                        
Botka -----                        
Red Devils Min. Zemědělství B                        
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12. - 9.12. 28.3. - 31.3.                    
----- Min. Zemědělství B                        
Olympus Red Devils                        
Min. Zemědělství A Slavoj Holešovice                        
Tety PEMA Team                        
Baba Team SK Slavoj                        
Botka Matuna Dream                        
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12. - 16.12. 4.4. - 7.4.                    
Min. Zemědělství B Olympus                        
Red Devils Min. Zemědělství A                        
Slavoj Holešovice Tety                        
PEMA Team Baba Team                        
SK Slavoj Botka                        
Matuna Dream -----                        
                                   
  DNT DNT6                    
6.1. - 9.1. 11.4. - 14.4.                    
          18.4. - 21.4.