4.třída 2021/2022              
                                   
 T A B U L K A   P O   8.   K O L E   (1x odloženo)              
1. Slivenec C 8 8 0 0 0 64:16 32              
2. Atilla Team B 8 7 1 0 0 67:13 30              
3. Jižní Město C 8 6 0 2 0 59:21 26              
4. Nem. Na Homolce D 8 5 0 3 0 45:35 23              
5. RAFASI B 8 5 0 2 1 45:35 22              
6. PPK Ruzyně C 8 4 1 3 0 39:41 21              
7. Slovan Svoboda 7 3 0 3 1 30:40 15x              
8. Torisol 8 2 1 5 0 28:52 15              
9. DDM P10 - Dům UM B 7 1 3 3 0 33:37 13x              
10.- 11. ČAS 8 0 2 6 0 22:58 10              
  Atilla Team C 8 1 0 6 1 22:58 10              
12. Šrobárka C 8 1 0 6 1 16:64 10              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
Slovan Svoboda RAFASI B 6 : 4                      
Šrobárka C Jižní Město C 1 : 9                      
Nem. Na Homolce D ČAS 6 : 4                      
Slivenec C Torisol 8 : 2                      
PPK Ruzyně C DDM P10 - Dům UM B 6 : 4                      
Atilla Team B Atilla Team C 8 : 2                      
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
RAFASI B Atilla Team C 10 : 0 K                      
Jižní Město C Nem. Na Homolce D 8 : 2                      
ČAS Slivenec C 1 : 9                      
Torisol PPK Ruzyně C 3 : 7                      
DDM P10 - Dům UM B Atilla Team B 5 : 5                      
Slovan Svoboda Šrobárka C 10 : 0                      
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Nem. Na Homolce D Slovan Svoboda 8 : 2                      
Šrobárka C RAFASI B 3 : 7                      
Slivenec C Jižní Město C 6 : 4                      
PPK Ruzyně C ČAS 5 : 5                      
Atilla Team B Torisol 9 : 1                      
Atilla Team C DDM P10 - Dům UM B 3 : 7                      
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
RAFASI B DDM P10 - Dům UM B 6 : 4                      
Jižní Město C PPK Ruzyně C 10 : 0                      
ČAS Atilla Team B 0 : 10                      
Torisol Atilla Team C 6 : 4                      
Slovan Svoboda Slivenec C 4 : 6                      
Šrobárka C Nem. Na Homolce D 3 : 7                      
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
PPK Ruzyně C Slovan Svoboda 10 : 0 K                      
Slivenec C Šrobárka C 10 : 0                      
Nem. Na Homolce D RAFASI B 10 : 0 K                      
Atilla Team B Jižní Město C 8 : 2                      
Atilla Team C ČAS 7 : 3                      
DDM P10 - Dům UM B Torisol 5 : 5                      
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
RAFASI B Torisol 7 : 3                      
Jižní Město C Atilla Team C 9 : 1                      
ČAS DDM P10 - Dům UM B 5 : 5                      
Slovan Svoboda Atilla Team B 1 : 9                      
Šrobárka C PPK Ruzyně C 1 : 9                      
Nem. Na Homolce D Slivenec C 2 : 8                      
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Atilla Team C Slovan Svoboda 3 : 7                      
Atilla Team B Šrobárka C 10 : 0 K                      
PPK Ruzyně C Nem. Na Homolce D 2 : 8                      
Slivenec C RAFASI B 7 : 3                      
DDM P10 - Dům UM B Jižní Město C 3 : 7                      
Torisol ČAS 8 : 2                      
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
RAFASI B ČAS 8 : 2                      
Jižní Město C Torisol 10 : 0                      
Slovan Svoboda DDM P10 - Dům UM B nehráno                      
Šrobárka C Atilla Team C 8 : 2                      
Nem. Na Homolce D Atilla Team B 2 : 8                      
Slivenec C PPK Ruzyně C 10 : 0                      
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
Torisol Slovan Svoboda odloženo                      
DDM P10 - Dům UM B Šrobárka C 2.12.,20:00                      
Atilla Team C Nem. Na Homolce D 30.11.,18:00                      
Atilla Team B Slivenec C 30.11.,19:30                      
PPK Ruzyně C RAFASI B odloženo                      
ČAS Jižní Město C 30.11.,18:00                      
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
RAFASI B Jižní Město C                        
Slovan Svoboda ČAS                        
Šrobárka C Torisol                        
Nem. Na Homolce D DDM P10 - Dům UM B                        
Slivenec C Atilla Team C                        
PPK Ruzyně C Atilla Team B                        
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Jižní Město C Slovan Svoboda                        
ČAS Šrobárka C                        
Torisol Nem. Na Homolce D                        
DDM P10 - Dům UM B Slivenec C                        
Atilla Team C PPK Ruzyně C                        
Atilla Team B RAFASI B                        
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.