3.třída 2021/2022              
                                   
 T A B U L K A   P O   8.   K O L E   (1x odloženo)              
1. DDM P10 - Dům UM A 8 8 0 0 0 63:17 32              
2. Slušnej oddíl 7 5 2 0 0 43:27 24x              
3. Kytary.cz 8 5 0 3 0 41:39 23              
4. AC Souterrain 8 4 1 3 0 39:41 21              
5. Atilla Team A 7 3 2 2 0 39:31 18x              
6. Čakovice 8 3 1 4 0 39:41 18              
7. Sokol Troja 8 3 0 5 0 39:41 17              
8. Matuna Dream C 8 2 3 3 0 38:42 17              
9. PPK Ruzyně B 8 2 3 3 0 37:43 17              
10. Šrobárka B 8 1 3 4 0 37:43 14              
11. Tulos Kobylisy 8 1 1 6 0 28:52 12              
12. Ekonomický ústav 8 0 4 4 0 27:53 12              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
AC Souterrain Atilla Team A 3 : 7                      
DDM P10 - Dům UM A Čakovice 7 : 3                      
Sokol Troja Slušnej oddíl 3 : 7                      
Tulos Kobylisy Matuna Dream C 6 : 4                      
Kytary.cz Šrobárka B 6 : 4                      
PPK Ruzyně B Ekonomický ústav 8 : 2                      
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
Atilla Team A Ekonomický ústav 9 : 1                      
Čakovice Sokol Troja 6 : 4                      
Slušnej oddíl Tulos Kobylisy 8 : 2                      
Matuna Dream C Kytary.cz 3 : 7                      
Šrobárka B PPK Ruzyně B 5 : 5                      
AC Souterrain DDM P10 - Dům UM A 1 : 9                      
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Sokol Troja AC Souterrain 2 : 8                      
DDM P10 - Dům UM A Atilla Team A 8 : 2                      
Tulos Kobylisy Čakovice 4 : 6                      
Kytary.cz Slušnej oddíl 4 : 6                      
PPK Ruzyně B Matuna Dream C 5 : 5                      
Ekonomický ústav Šrobárka B 5 : 5                      
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
Atilla Team A Šrobárka B 5 : 5                      
Čakovice Kytary.cz 8 : 2                      
Slušnej oddíl PPK Ruzyně B 5 : 5                      
Matuna Dream C Ekonomický ústav 5 : 5                      
AC Souterrain Tulos Kobylisy 6 : 4                      
DDM P10 - Dům UM A Sokol Troja 6 : 4                      
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
Kytary.cz AC Souterrain 6 : 4                      
Tulos Kobylisy DDM P10 - Dům UM A 2 : 8                      
Sokol Troja Atilla Team A 6 : 4                      
PPK Ruzyně B Čakovice 6 : 4                      
Ekonomický ústav Slušnej oddíl 4 : 6                      
Šrobárka B Matuna Dream C 3 : 7                      
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
Atilla Team A Matuna Dream C 7 : 3                      
Čakovice Ekonomický ústav 5 : 5                      
Slušnej oddíl Šrobárka B 6 : 4                      
AC Souterrain PPK Ruzyně B 6 : 4                      
DDM P10 - Dům UM A Kytary.cz 7 : 3                      
Sokol Troja Tulos Kobylisy 8 : 2                      
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Ekonomický ústav AC Souterrain 5 : 5                      
PPK Ruzyně B DDM P10 - Dům UM A 2 : 8                      
Kytary.cz Sokol Troja 6 : 4                      
Tulos Kobylisy Atilla Team A 5 : 5                      
Šrobárka B Čakovice 7 : 3                      
Matuna Dream C Slušnej oddíl 5 : 5                      
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
Atilla Team A Slušnej oddíl nehráno                      
Čakovice Matuna Dream C 4 : 6                      
AC Souterrain Šrobárka B 6 : 4                      
DDM P10 - Dům UM A Ekonomický ústav 10 : 0                      
Sokol Troja PPK Ruzyně B 8 : 2                      
Tulos Kobylisy Kytary.cz 3 : 7                      
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
Matuna Dream C AC Souterrain 30.11.,18:00                      
Šrobárka B DDM P10 - Dům UM A 30.11.,19:00                      
Ekonomický ústav Sokol Troja 29.11.,18:00                      
PPK Ruzyně B Tulos Kobylisy 29.11.,19:20                      
Kytary.cz Atilla Team A 30.11.,18:00                      
Slušnej oddíl Čakovice 1.12.,19:00                      
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
Atilla Team A Čakovice                        
AC Souterrain Slušnej oddíl                        
DDM P10 - Dům UM A Matuna Dream C                        
Sokol Troja Šrobárka B                        
Tulos Kobylisy Ekonomický ústav                        
Kytary.cz PPK Ruzyně B                        
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Čakovice AC Souterrain                        
Slušnej oddíl DDM P10 - Dům UM A                        
Matuna Dream C Sokol Troja                        
Šrobárka B Tulos Kobylisy                        
Ekonomický ústav Kytary.cz                        
PPK Ruzyně B Atilla Team A                        
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.