2.třída 2021/2022              
                                   
 T A B U L K A   P O   8.   K O L E              
1. Česká televize B 8 6 1 1 0 58:22 27              
2. Zubatý kapr 8 6 1 1 0 55:25 27              
3. Red Devils 8 4 2 2 0 45:35 22              
4. SANK Běchovice 8 4 1 3 0 43:37 21              
5. TTC Hurikán 8 3 4 1 0 42:38 21              
6. Orel I.F. B 8 4 0 4 0 40:40 20              
7. Malešice B 8 3 1 4 0 37:43 18              
8. Rokoska 8 3 0 5 0 34:46 17              
9. Pražské služby B 8 2 2 4 0 33:47 16              
10. JLV 8 2 2 4 0 32:48 16              
11. Nem. Na Homolce C 8 2 0 6 0 28:52 14              
12. Saláti 8 1 2 4 1 33:47 12              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
Zubatý kapr Red Devils 6 : 4                      
JLV Pražské služby B 6 : 4                      
Orel I.F. B Nem. Na Homolce C 6 : 4                      
Malešice B SANK Běchovice 3 : 7                      
Rokoska Saláti 6 : 4                      
TTC Hurikán Česká televize B 6 : 4                      
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
Red Devils Česká televize B 5 : 5                      
Pražské služby B Orel I.F. B 2 : 8                      
Nem. Na Homolce C Malešice B 6 : 4                      
SANK Běchovice Rokoska 6 : 4                      
Saláti TTC Hurikán 5 : 5                      
Zubatý kapr JLV 9 : 1                      
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Orel I.F. B Zubatý kapr 2 : 8                      
JLV Red Devils 5 : 5                      
Malešice B Pražské služby B 5 : 5                      
Rokoska Nem. Na Homolce C 7 : 3                      
TTC Hurikán SANK Běchovice 5 : 5                      
Česká televize B Saláti 10 : 0 K                      
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
Red Devils Saláti 6 : 4                      
Pražské služby B Rokoska 7 : 3                      
Nem. Na Homolce C TTC Hurikán 4 : 6                      
SANK Běchovice Česká televize B 1 : 9                      
Zubatý kapr Malešice B 9 : 1                      
JLV Orel I.F. B 3 : 7                      
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
Rokoska Zubatý kapr 3 : 7                      
Malešice B JLV 7 : 3                      
Orel I.F. B Red Devils 7 : 3                      
TTC Hurikán Pražské služby B 5 : 5                      
Česká televize B Nem. Na Homolce C 8 : 2                      
Saláti SANK Běchovice 2 : 8                      
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
Red Devils SANK Běchovice 6 : 4                      
Pražské služby B Česká televize B 3 : 7   herna ČT (odložily Pražské služby)            
Nem. Na Homolce C Saláti 6 : 4                      
Zubatý kapr TTC Hurikán 8 : 2   odložil Zubatý kapr              
JLV Rokoska 7 : 3                      
Orel I.F. B Malešice B 4 : 6                      
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Česká televize B Zubatý kapr 7 : 3                      
JLV TTC Hurikán 5 : 5                      
Rokoska Orel I.F. B 6 : 4                      
Malešice B Red Devils 3 : 7                      
Saláti Pražské služby B 9 : 1                      
SANK Běchovice Nem. Na Homolce C 8 : 2                      
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
Red Devils Nem. Na Homolce C 9 : 1                      
Pražské služby B SANK Běchovice 6 : 4                      
Zubatý kapr Saláti 5 : 5                      
JLV Česká televize B 2 : 8                      
Orel I.F. B TTC Hurikán 2 : 8                      
Malešice B Rokoska 8 : 2                      
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
SANK Běchovice Zubatý kapr 2.12.,20:00                      
Saláti JLV 2.12.,19:00                      
Česká televize B Orel I.F. B odloženo                      
TTC Hurikán Malešice B 2.12.,18:45                      
Rokoska Red Devils 29.11.,19:30                      
Nem. Na Homolce C Pražské služby B 1.12.,19:00                      
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
Red Devils Pražské služby B                        
Zubatý kapr Nem. Na Homolce C                        
JLV SANK Běchovice                        
Orel I.F. B Saláti                        
Malešice B Česká televize B                        
Rokoska TTC Hurikán                        
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Pražské služby B Zubatý kapr                        
Nem. Na Homolce C JLV                        
SANK Běchovice Orel I.F. B                        
Saláti Malešice B                        
Česká televize B Rokoska                        
TTC Hurikán Red Devils                        
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.