4.třída 2021/2022              
                                   
 K O N E Č N Á   T A B U L K A              
1. Attila Team B 22 19 1 2 0 186:34 80              
2. Slivenec C 22 19 0 3 0 161:59 79              
3. Jižní Město C 22 18 2 2 0 171:49 78              
4. Nem. Na Homolce D 22 9 2 11 0 106:114 51              
5. DDM P10 - Dům UM B 22 7 6 9 0 100:120 49              
6. PPK Ruzyně C 22 7 5 10 0 91:129 48 v.z. 10:0K + 8:2          
7. Slovan Svoboda 22 7 6 8 1 99:121 48 v.z. 0:10K + 2:8          
8. Torisol 22 6 5 11 0 91:129 45 v.z. 3:7 + 8:2            
9. RAFASI B 22 8 1 11 2 92:128 45 v.z. 7:3 + 2:8            
10. Attila Team C 22 6 2 13 1 83:137 41              
11. Šrobárka C 22 4 4 12 2 74:146 36              
12. ČAS 22 3 4 14 1 66:154 34              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
Slovan Svoboda RAFASI B 6 : 4 8 : 2                    
Šrobárka C Jižní Město C 1 : 9 1 : 9                    
Nem. Na Homolce D ČAS 6 : 4 5 : 5                    
Slivenec C Torisol 8 : 2 4 : 6                    
PPK Ruzyně C DDM P10 - Dům UM B 6 : 4 5 : 5                    
Attila Team B Attila Team C 8 : 2 8 : 2                    
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
RAFASI B Attila Team C 10 : 0 K 2 : 8                    
Jižní Město C Nem. Na Homolce D 8 : 2 8 : 2                    
ČAS Slivenec C 1 : 9 1 : 9                    
Torisol PPK Ruzyně C 3 : 7 5 : 5                    
DDM P10 - Dům UM B Attila Team B 5 : 5 0 : 10                    
Slovan Svoboda Šrobárka C 10 : 0 5 : 5                    
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Nem. Na Homolce D Slovan Svoboda 8 : 2 6 : 4                    
Šrobárka C RAFASI B 3 : 7 5 : 5                    
Slivenec C Jižní Město C 6 : 4 3 : 7                    
PPK Ruzyně C ČAS 5 : 5 4 : 6                    
Attila Team B Torisol 9 : 1 9 : 1                    
Attila Team C DDM P10 - Dům UM B 3 : 7 3 : 7                    
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
RAFASI B DDM P10 - Dům UM B 6 : 4 3 : 7                    
Jižní Město C PPK Ruzyně C 10 : 0 9 : 1                    
ČAS Attila Team B 0 : 10 0 : 10 K                    
Torisol Attila Team C 6 : 4 3 : 7                    
Slovan Svoboda Slivenec C 4 : 6 4 : 6                    
Šrobárka C Nem. Na Homolce D 3 : 7 2 : 8                    
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
PPK Ruzyně C Slovan Svoboda 10 : 0 K 8 : 2                    
Slivenec C Šrobárka C 10 : 0 10 : 0 K                    
Nem. Na Homolce D RAFASI B 10 : 0 K 3 : 7                    
Attila Team B Jižní Město C 8 : 2 4 : 6                    
Attila Team C ČAS 7 : 3 7 : 3                    
DDM P10 - Dům UM B Torisol 5 : 5 5 : 5                    
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
RAFASI B Torisol 7 : 3 2 : 8                    
Jižní Město C Attila Team C 9 : 1 9 : 1                    
ČAS DDM P10 - Dům UM B 5 : 5 0 : 10                    
Slovan Svoboda Attila Team B 1 : 9 0 : 10                    
Šrobárka C PPK Ruzyně C 1 : 9 5 : 5                    
Nem. Na Homolce D Slivenec C 2 : 8 1 : 9                    
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Attila Team C Slovan Svoboda 3 : 7 5 : 5                    
Attila Team B Šrobárka C 10 : 0 K 6 : 4                    
PPK Ruzyně C Nem. Na Homolce D 2 : 8 5 : 5                    
Slivenec C RAFASI B 7 : 3 7 : 3                    
DDM P10 - Dům UM B Jižní Město C 3 : 7 1 : 9                    
Torisol ČAS 8 : 2 3 : 7                    
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
RAFASI B ČAS 8 : 2 9 : 1                    
Jižní Město C Torisol 10 : 0 5 : 5                    
Slovan Svoboda DDM P10 - Dům UM B 6 : 4 5 : 5                    
Šrobárka C Attila Team C 8 : 2 5 : 5                    
Nem. Na Homolce D Attila Team B 2 : 8 0 : 10                    
Slivenec C PPK Ruzyně C 10 : 0 9 : 1                    
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
Torisol Slovan Svoboda 5 : 5 2 : 8                    
DDM P10 - Dům UM B Šrobárka C 6 : 4 6 : 4                    
Attila Team C Nem. Na Homolce D 6 : 4 3 : 7                    
Attila Team B Slivenec C 8 : 2 4 : 6                    
PPK Ruzyně C RAFASI B 2 : 8 6 : 4                    
ČAS Jižní Město C 2 : 8 0 : 10                    
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
RAFASI B Jižní Město C 1 : 9 1 : 9                    
Slovan Svoboda ČAS 6 : 4 5 : 5                    
Šrobárka C Torisol 6 : 4 7 : 3                    
Nem. Na Homolce D DDM P10 - Dům UM B 9 : 1 4 : 6                    
Slivenec C Attila Team C 8 : 2 8 : 2                    
PPK Ruzyně C Attila Team B 0 : 10 0 : 10                    
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Jižní Město C Slovan Svoboda 5 : 5 9 : 1                    
ČAS Šrobárka C 6 : 4 4 : 6                    
Torisol Nem. Na Homolce D 7 : 3 6 : 4                    
DDM P10 - Dům UM B Slivenec C 1 : 9 3 : 7                    
Attila Team C PPK Ruzyně C 4 : 6 6 : 4                    
Attila Team B RAFASI B 10 : 0 10 : 0 K                    
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.