3.třída 2021/2022              
                                   
 T A B U L K A   P O   2 2.   K O L E              
1. DDM P10 - Dům UM A 22 20 1 1 0 168:52 83              
2. Slušnej oddíl 22 14 6 2 0 130:90 70              
3. Attila Team A 22 10 8 4 0 127:93 60              
4. Kytary.cz 22 11 3 8 0 116:104 58              
5. Matuna Dream C 22 8 5 9 0 108:112 51 v.z. 7:3 + 5:5            
6. Sokol Troja 22 8 5 9 0 109:111 51 v.z. 3:7 + 5:5            
7. PPK Ruzyně B 22 7 7 8 0 101:119 50              
8. Ekonomický ústav 22 7 5 10 0 95:115 48              
9. AC Souterrain 22 7 3 12 0 94:126 46              
10. Čakovice 22 5 6 11 0 101:119 43              
11. Tulos Kobylisy 22 4 2 15 1 80:140 35              
12. Šrobárka B 22 2 7 12 1 91:129 34              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
AC Souterrain Attila Team A 3 : 7 2 : 8                    
DDM P10 - Dům UM A Čakovice 7 : 3 6 : 4                    
Sokol Troja Slušnej oddíl 3 : 7 6 : 4                    
Tulos Kobylisy Matuna Dream C 6 : 4 4 : 6                    
Kytary.cz Šrobárka B 6 : 4 8 : 2                    
PPK Ruzyně B Ekonomický ústav 8 : 2 4 : 6                    
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
Attila Team A Ekonomický ústav 9 : 1 6 : 4                    
Čakovice Sokol Troja 6 : 4 3 : 7                    
Slušnej oddíl Tulos Kobylisy 8 : 2 6 : 4                    
Matuna Dream C Kytary.cz 3 : 7 4 : 6                    
Šrobárka B PPK Ruzyně B 5 : 5 4 : 6                    
AC Souterrain DDM P10 - Dům UM A 1 : 9 2 : 8                    
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Sokol Troja AC Souterrain 2 : 8 5 : 5                    
DDM P10 - Dům UM A Attila Team A 8 : 2 6 : 4                    
Tulos Kobylisy Čakovice 4 : 6 6 : 4                    
Kytary.cz Slušnej oddíl 4 : 6 4 : 6                    
PPK Ruzyně B Matuna Dream C 5 : 5 4 : 6                    
Ekonomický ústav Šrobárka B 5 : 5 5 : 5                    
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
Attila Team A Šrobárka B 5 : 5 9 : 1                    
Čakovice Kytary.cz 8 : 2 4 : 6                    
Slušnej oddíl PPK Ruzyně B 5 : 5 8 : 2                    
Matuna Dream C Ekonomický ústav 5 : 5 6 : 4                    
AC Souterrain Tulos Kobylisy 6 : 4 4 : 6                    
DDM P10 - Dům UM A Sokol Troja 6 : 4 10 : 0                    
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
Kytary.cz AC Souterrain 6 : 4 6 : 4                    
Tulos Kobylisy DDM P10 - Dům UM A 2 : 8 3 : 7                    
Sokol Troja Attila Team A 6 : 4 6 : 4                    
PPK Ruzyně B Čakovice 6 : 4 5 : 5                    
Ekonomický ústav Slušnej oddíl 4 : 6 3 : 7                    
Šrobárka B Matuna Dream C 3 : 7 5 : 5                    
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
Attila Team A Matuna Dream C 7 : 3 6 : 4                    
Čakovice Ekonomický ústav 5 : 5 2 : 8                    
Slušnej oddíl Šrobárka B 6 : 4 6 : 4                    
AC Souterrain PPK Ruzyně B 6 : 4 4 : 6                    
DDM P10 - Dům UM A Kytary.cz 7 : 3 9 : 1                    
Sokol Troja Tulos Kobylisy 8 : 2 8 : 2                    
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Ekonomický ústav AC Souterrain 5 : 5 6 : 4                    
PPK Ruzyně B DDM P10 - Dům UM A 2 : 8 0 : 10                    
Kytary.cz Sokol Troja 6 : 4 8 : 2                    
Tulos Kobylisy Attila Team A 5 : 5 3 : 7                    
Šrobárka B Čakovice 7 : 3 4 : 6                    
Matuna Dream C Slušnej oddíl 5 : 5 4 : 6                    
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
Attila Team A Slušnej oddíl 5 : 5 5 : 5                    
Čakovice Matuna Dream C 4 : 6 4 : 6                    
AC Souterrain Šrobárka B 6 : 4 6 : 4                    
DDM P10 - Dům UM A Ekonomický ústav 10 : 0 6 : 4                    
Sokol Troja PPK Ruzyně B 8 : 2 5 : 5                    
Tulos Kobylisy Kytary.cz 3 : 7 5 : 5                    
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
Matuna Dream C AC Souterrain 4 : 6 4 : 6                    
Šrobárka B DDM P10 - Dům UM A 2 : 8 0 : 10 K                    
Ekonomický ústav Sokol Troja 6 : 4 1 : 9                    
PPK Ruzyně B Tulos Kobylisy 6 : 4 7 : 3                    
Kytary.cz Attila Team A 5 : 5 3 : 7                    
Slušnej oddíl Čakovice 8 : 2 5 : 5                    
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
Attila Team A Čakovice 5 : 5 5 : 5                    
AC Souterrain Slušnej oddíl 3 : 7 2 : 8                    
DDM P10 - Dům UM A Matuna Dream C 10 : 0 1 : 9                    
Sokol Troja Šrobárka B 5 : 5 5 : 5                    
Tulos Kobylisy Ekonomický ústav 4 : 6 1 : 9                    
Kytary.cz PPK Ruzyně B 4 : 6 5 : 5                    
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Čakovice AC Souterrain 8 : 2 5 : 5                    
Slušnej oddíl DDM P10 - Dům UM A 5 : 5 1 : 9                    
Matuna Dream C Sokol Troja 7 : 3 5 : 5                    
Šrobárka B Tulos Kobylisy 10 : 0 K 3 : 7                    
Ekonomický ústav Kytary.cz 6 : 4 0 : 10                    
PPK Ruzyně B Attila Team A 5 : 5 3 : 7                    
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.