Přebor Prahy 2021/2022              
                                   
 K O N E Č N Á   T A B U L K A              
1. Jižní Město A 22 21 0 1 0 163:57 85              
2. Orel I.F. A 22 18 2 2 0 154:66 78              
3. Česká televize A 22 17 1 4 0 138:82 74              
4. Matuna Dream A 22 10 6 6 0 119:101 58              
5. Orion Modřany A 22 8 5 9 0 115:105 51              
6. Stodůlky A 22 8 4 10 0 102:118 50              
7. Harlequin 22 7 5 10 0 97:123 48 v.z. 5:5 + 6:4            
8. Malešice A 22 8 2 12 0 107:113 48 v.z. 5:5 + 4:6            
9. Nem. Na Homolce A 22 7 1 14 0 84:136 44              
10. SK vozíčkářů 22 5 2 15 0 82:138 39 v.z. 5:5 + 6:4            
11. PPK Ruzyně A 22 4 5 13 0 90:130 39 v.z. 5:5 + 4:6            
12. Praga 22 2 1 19 0 69:151 29              
                                   
   1.kolo  12.kolo                    
20.9.- 23.9. 10.1.- 13.1.                    
Česká televize A PPK Ruzyně A 8 : 2 5 : 5                    
Harlequin Praga 6 : 4 3 : 7                    
Orion Modřany A Malešice A 4 : 6 6 : 4                    
SK vozíčkářů Orel I.F. A 1 : 9 2 : 8                    
Matuna Dream A Jižní Město A 2 : 8 3 : 7                    
Nem. Na Homolce A Stodůlky A 4 : 6 2 : 8                    
                                   
  2.kolo 13.kolo                    
27.9.- 30.9. 17.1.- 20.1.                    
PPK Ruzyně A Stodůlky A 4 : 6 6 : 4                    
Praga Orion Modřany A 0 : 10 2 : 8                    
Malešice A SK vozíčkářů 6 : 4 3 : 7                    
Orel I.F. A Matuna Dream A 7 : 3 7 : 3                    
Jižní Město A Nem. Na Homolce A 6 : 4 9 : 1                    
Česká televize A Harlequin 6 : 4 7 : 3                    
                                   
  3.kolo 14.kolo                    
4.10.- 7.10. 24.1.- 27.1.                    
Orion Modřany A Česká televize A 3 : 7 1 : 9                    
Harlequin PPK Ruzyně A 5 : 5 1 : 9                    
SK vozíčkářů Praga 3 : 7 8 : 2                    
Matuna Dream A Malešice A 6 : 4 8 : 2                    
Nem. Na Homolce A Orel I.F. A 2 : 8 2 : 8                    
Stodůlky A Jižní Město A 3 : 7 1 : 9                    
                                   
  4.kolo 15.kolo                    
11.10.- 14.10. 31.1.- 3.2.                    
PPK Ruzyně A Jižní Město A 4 : 6 2 : 8                    
Praga Matuna Dream A 3 : 7 1 : 9                    
Malešice A Nem. Na Homolce A 8 : 2 10 : 0                    
Orel I.F. A Stodůlky A 9 : 1 6 : 4                    
Česká televize A SK vozíčkářů 9 : 1 7 : 3                    
Harlequin Orion Modřany A 6 : 4 6 : 4                    
                                   
  DNT DNT                    
18.10.- 21.10. 7.2.- 10.2.                    
                                   
  5.kolo 16.kolo                    
25.10.- 27.10. 14.2.- 17.2.                    
Matuna Dream A Česká televize A 7 : 3 3 : 7                    
SK vozíčkářů Harlequin 4 : 6 7 : 3                    
Orion Modřany A PPK Ruzyně A 5 : 5 8 : 2                    
Nem. Na Homolce A Praga 6 : 4 6 : 4                    
Stodůlky A Malešice A 6 : 4 5 : 5                    
Jižní Město A Orel I.F. A 8 : 2 6 : 4                    
                                   
  6.kolo 17.kolo                    
1.11.- 4.11. 21.2.- 24.2.                    
Orel I.F. A PPK Ruzyně A 7 : 3 9 : 1                    
Praga Stodůlky A 4 : 6 4 : 6                    
Malešice A Jižní Město A 4 : 6 3 : 7                    
Česká televize A Nem. Na Homolce A 8 : 2 6 : 4                    
Harlequin Matuna Dream A 5 : 5 4 : 6                    
Orion Modřany A SK vozíčkářů 8 : 2 8 : 2                    
                                   
  7.kolo 18.kolo                    
8.11.- 11.11. 28.2.- 3.3.                    
Česká televize A Stodůlky A 6 : 4 6 : 4                    
Nem. Na Homolce A Harlequin 3 : 7 5 : 5                    
Matuna Dream A Orion Modřany A 5 : 5 5 : 5                    
SK vozíčkářů PPK Ruzyně A 5 : 5 6 : 4                    
Jižní Město A Praga 10 : 0 7 : 3                    
Orel I.F. A Malešice A 8 : 2 9 : 1                    
                                   
  8.kolo 19.kolo                    
15.11.- 18.11. 7.3.- 10.3.                    
  14.3.- 17.3.                    
PPK Ruzyně A Malešice A 4 : 6 1 : 9                    
Praga Orel I.F. A 3 : 7 1 : 9                    
Česká televize A Jižní Město A 6 : 4 2 : 8                    
Harlequin Stodůlky A 7 : 3 5 : 5                    
Orion Modřany A Nem. Na Homolce A 7 : 3 4 : 6                    
SK vozíčkářů Matuna Dream A 3 : 7 5 : 5                    
                                   
  DNT DNT                    
22.11.- 25.11. 21.3.- 24.3.                    
                                   
  9.kolo 20.kolo                    
29.11.- 2.12. 28.3.- 31.3.                    
Orel I.F. A Česká televize A 6 : 4 6 : 4                    
Jižní Město A Harlequin 9 : 1 6 : 4                    
Stodůlky A Orion Modřany A 2 : 8 6 : 4                    
Nem. Na Homolce A SK vozíčkářů 6 : 4 8 : 2                    
Matuna Dream A PPK Ruzyně A 6 : 4 8 : 2                    
Malešice A Praga 6 : 4 10 : 0                    
                                   
  10.kolo 21.kolo                    
6.12.- 9.12. 4.4.- 7.4.                    
PPK Ruzyně A Praga 6 : 4 5 : 5                    
Česká televize A Malešice A 7 : 3 8 : 2                    
Harlequin Orel I.F. A 3 : 7 2 : 8                    
Orion Modřany A Jižní Město A 2 : 8 1 : 9                    
SK vozíčkářů Stodůlky A 2 : 8 6 : 4                    
Matuna Dream A Nem. Na Homolce A 7 : 3 4 : 6                    
                                   
  11.kolo 22.kolo                    
13.12.- 16.12. 11.4.- 14.4.                    
Praga Česká televize A 3 : 7 4 : 6                    
Malešice A Harlequin 5 : 5 4 : 6                    
Orel I.F. A Orion Modřany A 5 : 5 5 : 5                    
Jižní Město A SK vozíčkářů 8 : 2 7 : 3                    
Stodůlky A Matuna Dream A 5 : 5 5 : 5                    
Nem. Na Homolce A PPK Ruzyně A 7 : 3 2 : 8                    
                                   
  DNT DNT                    
20.12.- 23.12. 19.4.- 21.4.                    
            25.4.