2021 - 2022
VEDOUCÍ SKUPINY:   Jiří Huleš
mobil:           608 041 002 adresa:  
2. třída   Chudenická 1060/28  
e-mail:          jhules@seznam.cz 100 00  Praha 10     
číslo název družstva vedoucí mobilní spojení, pevný tel. ve dne (večer) hrací místnost hrací den stoly  
zástupce e-mail čas  
1 ZUBATÝ KAPR v. Diviš Ondřej   1) herna Hamr,P10-Záběhlice,K Vodě 3200 pondělí - čtvrtek 2  
z. Zavřel Lukáš   2) JEREMI Sport,P13-Stodůlky,Jeremiášova 2 dle volby dom.  
  e-mail: odivis@email.cz   ***   luke.johnson@post.cz 3) Tenis Cibulka,P5-Košíře,V Stráni 11    
2 JLV v. Stanovský Petr   Jídelní a lůžkové vozy úterý, středa 2
z. Kožaný Petr   P4-Spořilov, Chodovská 228/3 od 18:00  
  e-mail: prst.jlv@seznam.cz   ***   petr.kozany@jlv.cz      
3 OREL I.F.  "B" v. Brill Luděk   Sportovní areál ČVUT úterý 2-4
z. Schneidewind Michal   P6-Dejvice, Pod Juliskou 4 od 19:15  
  e-mail: ludek.brill@dhl.com   ***   vasgrafik.michal@gmail.com      
4 MALEŠICE  "B" v. Karpíšek Miloš   herna TJ Malešice středa 2
z. Tichý Pavel   P10-Malešice, Rektorská 9/149 od 19:15  
  e-mail: karpisek.milos@seznam.cz  ***  miroslavjiricka@seznam.cz       
5 ROKOSKA v. Totzauer Karel   herna OAZA pondělí - čtvrtek (ev.pá) 2
z. Stočes Petr   P4-Krč, Jeremenkova 106 od 19:30  
  e-mail: k.totzauer@seznam.cz   ***   stoces@100pro.cz   dle volby dom.  
6 TTC HURIKÁN v. Kunc Pavel   Dům dětí a mládeže čtvrtek 2
z. Ráb Václav   P11-Chodov, Šalounova 2024 od 18:45  
  e-mail: pavel.kunc@o2.cz   ***   vaclav.rab@sonydadc.com      
7 ČESKÁ TELEVIZE  "B" v. Dočekal Ivan   Česká televize úterý 2
z. Rosol Martin   P4-Kavčí Hory (hlavní vrátnice) dle volby dom.  
  e-mail: doca44@seznam.cz      
8 SALÁTI v. Laube Milan   1) herna TJ Přední Kopanina pondělí - čtvrtek 2
z. Smékal Martin   P6-Přední Kopanina, Ke Góniu 123 dle volby dom.  
  e-mail: laubem@volny.cz   ***   masmek@gmail.com 2) JEREMI, P13, Jeremiášova 2581/2    
9 SANK BĚCHOVICE v. Trnka Miloš   herna Sokol Běchovice čtvrtek 2
z. Hořínek Pavel milos.trnka.tel@gmail.com   ***   pavel.horinek@seznam.cz Sportovní areál Na Korunce od 18:30  
  e-mail:   P9-Běchovice, Na Korunce 580    
10 NEMOCNICE NA HOMOLCE  "C" v. Pocz Štefan   herna Olymp pondělí od 19:30 2
z. Forejt Lukáš   P6-Bubeneč, Krupkovo nám. 4 úterý,středa od 18:00  
  e-mail: poclan@seznam.cz   ***   forejt.lukas@gmail.com   dle volby dom.  
11 PRAŽSKÉ SLUŽBY  "B" v. Zvolánek Václav   Spalovna Malešice pondělí - čtvrtek 2  
z.    P10-Štěrboholy, Průmyslová 32/615 dle volby dom.  
  e-mail: vaclav.zvolanek@atlas.cz      
12 RED DEVILS v. Látal Jan   herna Zelená Liška úterý 2
z. Levý Jiří   P4-Krč, Jankovská 1944/3 od 19:15  
  e-mail: latalj@gmail.com   ***   levy.jiri@gmail.com