2021 - 2022
VEDOUCÍ SKUPINY:   Ladislav Kunert
mobil:              724 263 274 adresa:    
1. třída   Nad Šálkovnou 1530/13
e-mail:             ladislav.kunert@jlv.cz 147 00  Praha 4  
číslo název družstva vedoucí mobilní spojení, pevný tel. ve dne (večer) hrací místnost hrací den stoly  
zástupce e-mail čas  
1 STODŮLKY  "B" v. Hladík Ivo   Sokolovna Krč čtvrtek 2
z. Stejskal Radek   P4-Krč, Za Obecním úřadem 7 18:00 - 20:00  
  e-mail: ivo.hladik@cbox.cz   ***   rstejskal1@seznam.cz      
2 JIŽNÍ MĚSTO  "B" v. Vrážel Jiří   herna ELIZZA středa 2  
z. Kotlorz Lukáš   P4-Chodov, Brandlova 1386/21 od 18:30    
  e-mail: vraji@centrum.cz   ***   kotlorz@seznam.cz      
3 MATUNA DREAM  "B" v. Tomašovič Ivan   Sokolovna Krč úterý 2
z. Procházka Petr   P4-Krč, Za Obecním úřadem 7 18:00 - 20:00  
  e-mail: ivan.tomasovic@seznam.cz   ***   prochi.pet@seznam.cz      
4 SLIVENEC  "A" v. Bratka Arnošt   herna SK Slivenec  pondělí - čtvrtek 2
z. Pospíšil Alois   P5-Slivenec, Rubínová 217 dle volby dom.  
  e-mail: arbratka@gmail.com   ***   pospisil.alois@seznam.cz      
5 PRAŽSKÉ SLUŽBY  "A" v. Jankovec Jiří   Spalovna Malešice pondělí - čtvrtek 2  
z. Jágr Martin   P10-Štěrboholy, Průmyslová 32/615 dle volby dom.  
  e-mail: jankovecj@psas.cz   ***   jagrm@seznam.cz      
6 RAFASI  "A" v. Ševčík Tomáš   Základní škola úterý 5
z. Fára Pavel   P2-Vinohrady, Londýnská 34 od 20:00  
  e-mail: tom.sevcik@seznam.cz   ***   pavel.fara@deltalegal.cz      
7 ŠROBÁRKA  "A" v. Smékal Petr   Základní škola čtvrtek 2
z. Čtrnáct Tomáš   Praha 3-Žižkov, Lupáčova 3 od 19:00  
  e-mail: smekal@ahs.cz   ***   tomas.ctrnact@gmail.com      
8 DP-METRO v. Soukup Jindřich   Stanice metra "C" Vltavská pondělí - čtvrtek 2
z. Kříž Pavel   P7-Holešovice dle volby dom.  
  e-mail: soujin@volny.cz   ***   pakocour@email.cz      
9 ORION MODŘANY  "B" v. Bláha Jaroslav   herna Slavoj/Orion, Základní škola pondělí 2
z. Huleš Jiří   P4-Modřany, Rakovského 3136 od 19:15  
  e-mail: jarblaha@volny.cz   ***   jhules@seznam.cz      
10 SLIVENEC  "B" v. Tvrdý Adam   herna SK Slivenec pondělí - čtvrtek 2
z. Kop František   P5-Slivenec, Rubínová 217 dle volby dom.  
  e-mail: adamtvrdy@seznam.cz   ***   frantisekkop@gmail.com      
11 PANKRÁC v. Holub Martin   herna TJ Pankrác čtvrtek (ev.pátek) 2
z. Bauer Radek   P4-Nusle, Lomnického 1 od 19:15  
  e-mail: martin.holub@ferring.com  ***  radek.bauer@ceskatelevize.cz      
12 NEMOCNICE NA HOMOLCE  "B" v. Pocz Štefan   herna Olymp pondělí od 19:30 2
z. Turek Tomáš   P6-Bubeneč, Krupkovo nám. 4 úterý,středa od 18:00  
  e-mail: poclan@seznam.cz   ***   turekt@dpp.cz   dle volby dom.