TÝM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JMÉNO |
NAR |
ZKR |
2018 |
POZN. |
REGISTRACE ČAST |
REGION |
ČAST 17/18 |
ELO (k 1.9.) |
SOUPISKA ČAST 2019/20 (z=základ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
ATILLA TEAM A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čížek Václav |
64 |
ATI |
195. |
|
|
Slovan Svoboda |
A - PHA |
6.třída |
1316 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Špicarová
Ivana |
67 |
ATI |
221. |
|
|
Sokol Nusle |
A - PHA |
4.třída, DŽ |
1294 |
5.třída, DŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mička Zdeněk |
53 |
ATI |
228. |
|
|
Slovan Svoboda |
A - PHA |
6.třída |
1318 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kreis Pavel |
45 |
ATI |
231. |
|
|
Slovan Svoboda |
A - PHA |
6.třída |
1196 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosa
Vladimír |
69 |
ATI |
334. |
|
|
Elizza Praha |
A - PHA |
4.,6.třída |
1076 |
5.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jiroušek
Karel |
87 |
ATI |
--- |
|
|
Slovan Svoboda |
A - PHA |
6.třída |
1291 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák Jan |
63 |
ATI |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nováková
Dana |
63 |
ATI |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stárek
Vlastimil |
61 |
ATI |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ATILLA TEAM B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Espinoza
Felix |
80 |
ATI |
289. |
|
|
Slovan Svoboda |
A - PHA |
|
|
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jirka Martin |
70 |
ATI |
311. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mendl
Miroslav |
48 |
ATI |
329. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Galík Ondřej |
81 |
ATI |
362. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Beneš Roman |
78 |
ATI |
375. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ATILLA TEAM C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Balazs
Oleksander |
68 |
ATI |
386. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šantroch
Bohumil |
46 |
ATI |
389. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Balazs Yuriy |
73 |
ATI |
392. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ernest
Patrik |
77 |
ATI |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helísek Aleš |
77 |
ATI |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kotek Miloš |
63 |
ATI |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lebeda Jiří |
59 |
ATI |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lianphoukham
Vong |
71 |
ATI |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák David |
77 |
ATI |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zalábek Jan |
57 |
ATI |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SANK BĚCHOVICE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vich Pavel |
48 |
BCH |
88. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
|
1607 |
1.třída (z) |
start 1.třída 25.9. -
vyškrtnut ze soupisky |
|
|
|
Hořínek
Pavel |
76 |
BCH |
210. |
|
|
SANK Běchovice |
A - PHA |
3.,6.třída |
1262 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bromský
Vladimír |
52 |
BCH |
226. |
|
|
Sokol Dříň |
S - STČ |
OP II |
1351 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sejpka
Ladislav |
38 |
BCH |
245. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
4.,5.,6.třída |
1240 |
3.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brůček
František |
66 |
BCH |
266. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
4.,5.,6.třída |
1125 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Ivan |
46 |
BCH |
273. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
|
1196 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Pavel |
71 |
BCH |
278. |
|
|
SANK Běchovice |
A - PHA |
6.třída |
1124 |
5.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnka Miloš |
70 |
BCH |
288. |
|
|
SANK Běchovice |
A - PHA |
6.třída |
1217 |
5.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Václav |
44 |
BCH |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČAKOVICE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hildebrand
Václav |
53 |
ČAK |
250. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Froněk
Zbyněk |
74 |
ČAK |
259. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vihan
Vladislav |
53 |
ČAK |
285. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Livňanský
Ivo |
61 |
ČAK |
314. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michna Jiří |
76 |
ČAK |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šrámek
Daniel |
89 |
ČAK |
--- |
|
|
Avia Čakovice |
A - PHA |
5.třída |
1317 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vavřiník
Libor |
69 |
ČAK |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČAS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Křivka Jan |
84 |
ČAS |
279. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kábrt Milan |
54 |
ČAS |
316. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šimek Karel |
63 |
ČAS |
340. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubík Lubor |
44 |
ČAS |
378. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Csirik
Vincent |
43 |
ČAS |
382. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jirák Tomáš |
78 |
ČAS |
395. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šetina
Martin |
91 |
ČAS |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DKV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vodička Jiří |
62 |
DKV |
46. |
|
|
Sokol Lety |
S - STČ |
OP I |
1485 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lipták
Ondřej |
56 |
DKV |
47. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
2.třída |
1484 |
1.třída,2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermák Jiří |
58 |
DKV |
63. |
na 2 soupiskách ! |
Sokol Žižkov |
A - PHA |
3.,4.,5.třída |
1501 |
2.třída,3.třída |
vyškrtnut ze soupisky
16.9. (nastoupil za Orel B) |
|
|
Čečák Milan |
78 |
DKV |
73. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
2.třída |
1576 |
1.třída,2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Roman |
65 |
DKV |
80. |
|
|
Sokol Lety |
S - STČ |
OP I |
1415 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunert
Ladislav |
58 |
DKV |
85. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
4.,5.třída |
1264 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skoba
Rostislav |
62 |
DKV |
128. |
|
|
AFK Nymburk |
S - STČ |
OP I,II |
1417 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stejskal
Radek |
62 |
DKV |
134. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
4.,5.třída |
1275 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Ondřej |
83 |
DKV |
160. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
|
1354 |
2.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
DP-AUTOBUSY A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dunder Jiří |
64 |
DPA |
89. |
|
|
Sokol Břevnov |
A - PHA |
3,4.třída |
1503 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Drahota Jiří |
44 |
DPA |
111. |
|
|
Sokol Nusle |
A - PHA |
4.,5.třída |
1401 |
2.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Janíček
Roman |
73 |
DPA |
183. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatoš
Daniel |
66 |
DPA |
190. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
2.,4.třída |
1309 |
4.třída,5.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák Jiří
ml. |
79 |
DPA |
--- |
|
|
KST Vršovice |
A - PHA |
4.třída |
1348 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
DP-AUTOBUSY B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák Jiří
st. |
49 |
DPA |
232. |
|
|
KST Vršovice |
A - PHA |
4.třída |
1214 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovský
Petr |
47 |
DPA |
239. |
|
|
Konstruktiva Praha |
A - PHA |
3.,6.třída |
1197 |
4.třída,6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tvrdík Petr |
53 |
DPA |
257. |
|
|
Konstruktiva Praha |
A - PHA |
3.,6.,7.třída |
1219 |
4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludvíček
Luboš |
64 |
DPA |
295. |
|
|
Sokol Lysá n.L. |
S - STČ |
OP II,III |
1305 |
OP I,II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šafránek
Milan |
65 |
DPA |
327. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Goiš
Miroslav |
43 |
DPA |
370. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dreveňák
Josef |
55 |
DPA |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janíček
Josef |
32 |
DPA |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krieger Jan |
89 |
DPA |
--- |
ne A |
|
Stadion Žižkov |
A - PHA |
6.třída |
1106 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Volek Jan |
84 |
DPA |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DDM PRAHA 10-DŮM
UM A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michal Tomáš |
79 |
DUM |
177. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovařík
Jaroslav |
69 |
DUM |
193. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermák Radek |
81 |
DUM |
338. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartel
Michal |
97 |
DUM |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dolejší Petr |
93 |
DUM |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hausenblas
Jakub |
97 |
DUM |
--- |
|
|
ST Benešov |
S - STČ |
|
1407 |
KP II,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šebesta
Filip |
94 |
DUM |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelený Aleš |
84 |
DUM |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DDM PRAHA 10-DŮM
UM B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hůlka
Bohuslav |
74 |
DUM |
344. |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Keder Igor |
61 |
DUM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kederová
Jana |
61 |
DUM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Koukal
Jaroslav |
51 |
DUM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kovařík Jan |
99 |
DUM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novosád
Pavel |
50 |
DUM |
--- |
ne A |
|
Sokol Velké Popovice |
S - STČ |
|
938 |
OP I,OP II,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Paroubek Jan |
58 |
DUM |
--- |
ne A |
|
TTC Praha |
A - PHA |
|
961 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Stockermayer
Jan |
85 |
DUM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šimek Petr |
99 |
DUM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
EGAP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Celler Jiří |
88 |
EGP |
65. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
2.,4.třída |
1441 |
2.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kocurek
Martin |
82 |
EGP |
86. |
|
|
SK Úvaly |
S - STČ |
OP I |
1418 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Hladík Ivo |
66 |
EGP |
91. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
4.,5.třída |
1407 |
2.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartoš
Martin |
71 |
EGP |
97. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stránský
Zdeněk |
53 |
EGP |
136. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
2.,4.třída |
1458 |
1.třída,2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Třesohlavý
Josef |
56 |
EGP |
142. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
3.,5.třída |
1332 |
3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kukla
Oldřich |
46 |
EGP |
182. |
|
|
SK Úvaly |
S - STČ |
OP I |
1300 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Konopásek
Luboš |
64 |
EGP |
--- |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
2.,4.třída |
1325 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šimáček
Pavel |
73 |
EGP |
--- |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
|
1341 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šochman
Karel |
52 |
EGP |
--- |
|
|
SK Úvaly |
S - STČ |
OP III |
1327 |
OP I,OP II,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalaš
Vladislav |
85 |
EGP |
--- |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
4.třída |
1323 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
EKONOMICKÝ ÚSTAV
ČSAV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Růžička Petr |
60 |
EKÚ |
141. |
|
|
Sokol Černošice |
S - STČ |
OP I |
1425 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Táborský
Roman |
51 |
EKÚ |
214. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hájková Anna |
45 |
EKÚ |
293. |
|
|
Sokol Nusle |
A - PHA |
DŽ |
1253 |
7.třída,DŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jambor
Václav |
45 |
EKÚ |
345. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gürlich
Josef |
53 |
EKÚ |
352. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartoň Aleš |
71 |
EKÚ |
372. |
|
|
Sparta Praha |
A - PHA |
7.třída |
1038 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Hejnák
Miloslav |
57 |
EKÚ |
383. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák
Martin |
64 |
EKÚ |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Truhlář
Karel |
44 |
EKÚ |
--- |
|
|
xxx |
|
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
HARLEQUIN A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hamáček Jan |
58 |
HAR |
11. |
|
|
Lokomotiva Vršovice |
A - PHA |
2.třída |
1605 |
Divize,1.třída,2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marek Michal |
79 |
HAR |
31. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
2.,6.třída |
1600 |
1.třída (z) |
start 1.třída 25.9. -
vyškrtnut ze soupisky |
|
|
|
Baier
Miroslav |
91 |
HAR |
38. |
|
|
Lokomotiva Vršovice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1580 |
Divize,1.třída,2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Uhl Jiří |
70 |
HAR |
49. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
2.třída |
1601 |
1.třída (z) |
start 1.třída 25.9. -
vyškrtnut ze soupisky |
|
|
|
Dorko Tomáš |
91 |
HAR |
--- |
|
|
Sokol Michle |
A - PHA |
|
1683 |
1.třída (z) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jiroušek
Pavel |
63 |
HAR |
--- |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
|
1572 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šinákl Jan |
75 |
HAR |
--- |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
2.,4.třída |
1488 |
1.třída,2.třída |
start 1.třída 2.10. +
16.10. - vyškrtnut ze soupisky |
|
|
Tschunko
Zdeněk |
58 |
HAR |
--- |
|
|
TJ Chaloupky |
S - STČ |
|
1583 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
HARLEQUIN B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krajč Rudolf |
50 |
HAR |
60. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
2.třída |
1473 |
1.třída,2.třída |
start 1.třída 12.11. |
|
|
|
|
|
Melcher
Marek |
83 |
HAR |
101. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
4.,6.třída |
1414 |
1.třída,2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Joska Tomáš |
67 |
HAR |
117. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
2.,4.třída |
1334 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hořejší Jiří |
63 |
HAR |
148. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
2.třída |
1385 |
1.třída,2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linhart
Radek |
80 |
HAR |
--- |
ne A |
|
TTC Rebel |
A - PHA |
|
1462 |
1.třída,2.třída,3.třída |
start 1.třída 7.10. |
|
|
|
|
|
Maršíková
Martina |
73 |
HAR |
--- |
ne A |
|
TTC Rebel / Elizza |
A - PHA |
|
1466 |
2.liga
Ž,1.třída,2.třída |
start 1.třída 16.10.,
start 2.liga žen 26.11. - vyškrtnuta ze soupisky |
Satrapa Jan |
68 |
HAR |
--- |
ne A |
|
TTC Rebel |
A - PHA |
|
1497 |
1.třída,2.třída |
start 1.třída 25.9. +
7.10. - vyškrtnut ze soupisky |
|
|
Shivashankar
Bharadwaj Mithun |
90 |
HAR |
--- |
ne A |
|
Sokol Petrovice |
A - PHA |
|
1410 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
HARLEQUIN C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Courton Ivan |
64 |
HAR |
157. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
4.,6.,7.třída |
1122 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák Milan |
75 |
HAR |
175. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
4.,6.třída |
1263 |
2.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nosek David |
72 |
HAR |
229. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
4.,6.třída |
1277 |
2.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ptáček Pavel |
48 |
HAR |
277. |
|
|
Sokol Pyšely |
S - STČ |
OP I |
1193 |
OP I,OP II,OP IV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Češka Petr |
66 |
HAR |
283. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
4.,6.,7.třída |
1110 |
3.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Plášková
Sylva |
65 |
HAR |
307. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Řebec René |
69 |
HAR |
317. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vašák
Jaroslav |
57 |
HAR |
332. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
6.,7.třída |
1121 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zahradnický
Radek |
76 |
HAR |
359. |
|
|
TTC Rebel |
A - PHA |
--- |
1118 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halamka
Pavel |
59 |
HAR |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlaváč Tomáš |
75 |
HAR |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šraga Jan |
74 |
HAR |
--- |
ne AB |
|
TTC Rebel |
A - PHA |
|
1136 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vinař Daniel |
72 |
HAR |
--- |
ne AB |
|
TTC Rebel |
A - PHA |
|
1045 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEMOCNICE NA
HOMOLCE A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Budiš Ondřej |
62 |
HOM |
23. |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
1.,3.třída |
1506 |
1.třída (z) |
start 1.třída 7.10. -
vyškrtnut ze soupisky |
|
|
|
Havel
Jaroslav |
46 |
HOM |
36. |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
3.třída |
1493 |
1.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Meduna
Richard |
61 |
HOM |
48. |
|
|
Sokol Chrast |
E - PAR |
OP I |
1617 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pocz Štefan |
54 |
HOM |
110. |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
1.,3.,4.třída |
1414 |
1.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Boubelík
Tomáš |
67 |
HOM |
--- |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
--- |
1472 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Hašek Milan |
67 |
HOM |
--- |
|
|
xxx |
|
1.třída |
1693 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kosek Petr |
86 |
HOM |
--- |
|
|
TTC Hlinsko |
E - PAR |
|
1696 |
Divize,KP |
start Divize 28.9. +
19.10. - vyškrtnut ze soupisky |
|
|
Ploc Marek |
79 |
HOM |
--- |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
|
1477 |
1.třída,3.třída |
start 1.třída 2.10. +
16.10. - vyškrtnut ze soupisky |
|
|
Pýcha
František |
72 |
HOM |
--- |
|
|
Sokol Chrast |
E - PAR |
|
1548 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Smékal Petr |
74 |
HOM |
--- |
|
|
TTC Hlinsko |
E - PAR |
(KP I) |
1509 |
Divize,KP |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEMOCNICE NA
HOMOLCE B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Turek Tomáš |
67 |
HOM |
115. |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
3.,4.třída |
1342 |
1.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselka Jiří
st. |
58 |
HOM |
126. |
|
|
SKST Liberec |
L - LIB |
|
1504 |
Divize,KP I,KP II |
start KP I 23.11. |
|
|
|
|
|
|
Luňová
Zuzana |
70 |
HOM |
163. |
|
|
Elizza Praha |
A - PHA |
|
1341 |
2.liga Ž,DŽ,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselka Jiří
ml. |
89 |
HOM |
212. |
|
|
SKST Liberec |
L - LIB |
KP I,OP I |
1197 |
KP II,OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanák Petr |
66 |
HOM |
--- |
ne A |
|
Olymp Praha |
A - PHA |
--- |
1258 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Kolařík
Zdeněk |
47 |
HOM |
--- |
ne A |
|
Olymp Praha |
A - PHA |
3.,4.třída |
1372 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopřiva
Radek |
77 |
HOM |
--- |
ne A |
|
Olymp Praha |
A - PHA |
|
1437 |
1.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vránová
Helena |
76 |
HOM |
--- |
ne A |
|
Elizza Praha |
A - PHA |
--- |
1322 |
2.liga Ž,DŽ,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEMOCNICE NA
HOMOLCE C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pocz Tomáš |
79 |
HOM |
114. |
ne AB |
|
Olymp Praha |
A - PHA |
4.třída |
1399 |
1.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatoňová
Tereza |
98 |
HOM |
184. |
ne B |
|
SKST Děčín |
U - UST |
1LŽ |
1452 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Forejt Lukáš |
85 |
HOM |
204. |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
4.třída |
1289 |
1.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šindelář
Michal |
73 |
HOM |
224. |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
4.třída |
1203 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlaváček
Ivan |
44 |
HOM |
258. |
|
|
Lokomotiva Vršovice |
A - PHA |
3.,4.třída |
1251 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanek
Stanislav ml. |
75 |
HOM |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanek
Stanislav st. |
47 |
HOM |
--- |
ne AB |
|
Lokomotiva Vršovice |
A - PHA |
6.třída |
1092 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Novotný
Martin |
68 |
HOM |
--- |
ne AB |
|
Olymp Praha |
A - PHA |
--- |
1172 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pozníček
Josef |
46 |
HOM |
--- |
ne AB |
|
Olymp Praha |
A - PHA |
3.,4.třída |
1127 |
1.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Synek
Jaroslav |
50 |
HOM |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselý Jiří |
81 |
HOM |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Závora Jiří |
42 |
HOM |
--- |
ne AB |
|
Sokol Michle |
A - PHA |
1.třída |
1332 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
NEMOCNICE NA
HOMOLCE D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pozníček
Miloš |
74 |
HOM |
274. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Puklický
Vladimír |
43 |
HOM |
275. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kypr Zdeněk |
54 |
HOM |
281. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Květoň
František |
46 |
HOM |
312. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kochlöffl
Roman |
64 |
HOM |
315. |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
4.třída |
1115 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Horák Eduard |
58 |
HOM |
380. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Colat Václav |
46 |
HOM |
--- |
ne ABC |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chmelík
Vladislav |
55 |
HOM |
--- |
ne ABC |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gregořica
Tomáš |
75 |
HOM |
--- |
ne ABC |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vyskočil
Roman |
48 |
HOM |
--- |
ne ABC |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TTC HURIKÁN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kurková
Marie |
73 |
HUR |
130. |
|
|
Viktoria Vestec |
S - STČ |
OP I |
1309 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ráb Václav |
83 |
HUR |
138. |
|
|
Viktoria Vestec |
S - STČ |
|
1217 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák Martin |
87 |
HUR |
164. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jungvirt
Tomáš |
81 |
HUR |
171. |
|
|
Viktoria Vestec |
S - STČ |
OP II |
1360 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecháček
Jiří |
84 |
HUR |
173. |
|
|
Sokol Bludov |
M - OLO |
OP I,II |
1325 |
OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Martin |
67 |
HUR |
276. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunc Pavel |
87 |
HUR |
303. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zedník Jiří |
47 |
HUR |
335. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janko Karel |
74 |
HUR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krause
Rudolf |
83 |
HUR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kunc Jiří |
51 |
HUR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rábová Hana |
89 |
HUR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smolák
Michal |
97 |
HUR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šobáň Radek |
87 |
HUR |
--- |
|
|
Lokomotiva Vršovice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1511 |
1.třída,2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tojnar Jiří |
91 |
HUR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
JIŽNÍ MĚSTO A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Flídr Josef |
60 |
JIM |
17. |
|
|
TTC Elizza |
A - PHA |
3.třída |
1538 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šimeček Jan |
95 |
JIM |
28. |
|
|
TTC Elizza |
A - PHA |
1.,2.,3.třída |
1562 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubala
Svatopluk |
51 |
JIM |
32. |
|
|
Sokol Bohumín |
T - MSL |
OP I |
1607 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vožický
Bohumil |
57 |
JIM |
51. |
|
|
TTC Elizza |
A - PHA |
2.,3.,4.třída |
1601 |
1.třída,2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaňka Tomáš |
76 |
JIM |
--- |
|
|
TTC Elizza |
A - PHA |
|
1439 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pícha David |
71 |
JIM |
--- |
|
|
Sokol Petrovice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1434 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
JIŽNÍ MĚSTO B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bujárek
Milan |
54 |
JIM |
71. |
|
|
Sokol Mníšek |
S - STČ |
OP I,II |
1426 |
KP II,OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lanc Pavel |
62 |
JIM |
76. |
|
|
TTC Elizza |
A - PHA |
--- |
1478 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Kotlorz
Lukáš |
89 |
JIM |
78. |
|
|
TTC Elizza |
A - PHA |
2.,3.,4.třída |
1459 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrážel Jiří |
61 |
JIM |
82. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuška
František |
62 |
JIM |
124. |
|
|
Sokol Petrovice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1436 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Duchoň
Čestmír |
58 |
JIM |
218. |
|
|
KK Kontruktiva |
S - STČ |
OP II |
1178 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fausek Jiří |
71 |
JIM |
--- |
ne A |
|
TTC Elizza |
A - PHA |
2.,3.,4.třída |
1338 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Horák Josef |
62 |
JIM |
--- |
ne A |
|
TTC Elizza |
A - PHA |
|
1285 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Houdek Roman |
72 |
JIM |
--- |
ne A |
|
SK Starý Mateřov |
E - PAR |
--- |
1495 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Lachout
Miroslav |
54 |
JIM |
--- |
ne A |
|
Viktoria Vestec |
S - STČ |
|
1508 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Matějíček
Marcel |
79 |
JIM |
--- |
ne A |
|
KST Slatina |
S - STČ |
OP I |
1516 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák Roman |
69 |
JIM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sága Marian |
85 |
JIM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
1291 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sixta
Jaroslav |
55 |
JIM |
--- |
ne A |
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
--- |
1022 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Šarlinger
Rudolf |
39 |
JIM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šimánek
Lubomír |
43 |
JIM |
--- |
ne A |
|
SK Slivenec |
A - PHA |
3.,5.třída |
1278 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Šlepecký
Viktor |
96 |
JIM |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vitaljič Ivo |
55 |
JIM |
--- |
ne A |
|
TTC Elizza |
A - PHA |
|
1501 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
JLV |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žydyk Roman |
96 |
JLV |
161. |
|
|
ST Benešov |
S - STČ |
OP I |
1495 |
KP I,KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanovský
Petr |
80 |
JLV |
246. |
|
|
Sokol Ostředek |
S - STČ |
OP I |
1202 |
OP IV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pekárek
Milan |
74 |
JLV |
292. |
|
|
Sokol Divišov |
S - STČ |
OP I |
1156 |
OP I,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Styblík Petr |
69 |
JLV |
343. |
|
|
Sokol Ostředek |
S - STČ |
OP I |
969 |
OP I,OP II,OP IV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kožaný Petr |
77 |
JLV |
353. |
|
|
KST OBO Praha |
A - PHA |
7.třída |
976 |
7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mrázek
Miroslav |
64 |
JLV |
369. |
|
|
ST Benešov |
S - STČ |
--- |
966 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartůšková
Jarmila |
68 |
JLV |
--- |
|
|
Sokol Ostředek |
S - STČ |
|
1060 |
OP I,OP II,OP IV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Carbol Radim |
75 |
JLV |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hajzlerová
Daniela |
59 |
JLV |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hausmann
Josef |
58 |
JLV |
--- |
|
|
KST OBO Praha |
A - PHA |
7.třída |
1130 |
7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobliha
Pavel |
68 |
JLV |
--- |
|
|
KST OBO Praha |
A - PHA |
|
962 |
7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kočik
Radomír |
84 |
JLV |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Morda Jan |
74 |
JLV |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák
Vítězslav |
74 |
JLV |
--- |
|
|
xxx |
|
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pak Viktor |
53 |
JLV |
--- |
|
|
Sokol Kostelec n.Č.L. |
S - STČ |
|
1353 |
KP II,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vlk Jaromír |
82 |
JLV |
--- |
|
|
Sokol Divišov |
S - STČ |
--- |
1126 |
OP I,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žydyk Juraj |
71 |
JLV |
--- |
|
|
Sokol Ostředek |
S - STČ |
OP II |
1239 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
TULOS KOBYLISY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hromádka
Ondřej |
80 |
KOB |
237. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šubík Petr |
74 |
KOB |
230. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horáček Jiří |
80 |
KOB |
268. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Seidel Pavel |
63 |
KOB |
319. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šubík Jan |
66 |
KOB |
331. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Horáčková
Marta |
48 |
KOB |
346. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eberová
Jiřina |
54 |
KOB |
347. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chalupa Jiří |
64 |
KOB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martinec
Jaroslav |
75 |
KOB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pešta
Vítězslav |
91 |
KOB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štajnc
Jaroslav |
81 |
KOB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KYTARY.CZ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pecka Tomáš |
90 |
KYT |
265. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lédr Aleš |
83 |
KYT |
267. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trnka
Vítězslav |
76 |
KYT |
286. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrdlička
Filip |
82 |
KYT |
341. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malý Petr |
76 |
KYT |
354. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bukovský
Petr |
75 |
KYT |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Würtherle
Jiří |
85 |
KYT |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zajíček Petr |
77 |
KYT |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
MALEŠICE A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hofman
Jaroslav |
53 |
MAL |
12. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
2.třída |
1597 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ševčík Ivan |
59 |
MAL |
18. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1579 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vedral
František |
54 |
MAL |
33. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
2.třída |
1568 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šimberský
Jiří |
50 |
MAL |
41. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
3.třída |
1444 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vorel Martin |
69 |
MAL |
52. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
2.třída |
1463 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tomek Jakub |
66 |
MAL |
--- |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
3.,4.třída |
1362 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
MALEŠICE B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rybenský
Marek |
69 |
MAL |
61. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
4.třída |
1519 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vřešťál
Milan |
89 |
MAL |
72. |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
2.třída |
1450 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kanzelsberger
Martin |
72 |
MAL |
92. |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
2.třída |
1470 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bednář Petr |
63 |
MAL |
125. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
4.,5.třída |
1362 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zseller Jiří |
75 |
MAL |
201. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
4.,5.třída |
1280 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tichý Pavel |
69 |
MAL |
304. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
--- |
1186 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vanka Petr |
65 |
MAL |
--- |
ne A |
|
TJ Malešice |
A - PHA |
5.třída |
1128 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
MALEŠICE C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanšpach
Daniel |
63 |
MAL |
93. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
3,4.třída |
1395 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marek
Jaroslav |
53 |
MAL |
146. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
5.třída |
1366 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ibl Josef |
45 |
MAL |
176. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
--- |
1301 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jiřička
Miroslav |
57 |
MAL |
196. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
5.třída |
1347 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mareš Petr |
81 |
MAL |
200. |
|
|
Sokol Podolí |
A - PHA |
5.třída |
1271 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Karpíšek
Miloš |
55 |
MAL |
284. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
--- |
|
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dufek
Stanislav |
40 |
MAL |
--- |
ne AB |
|
TJ Malešice |
A - PHA |
5.třída |
1229 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Farář Petr |
79 |
MAL |
--- |
ne AB |
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
|
1433 |
1.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skoupý Libor |
68 |
MAL |
--- |
ne AB |
|
TJ Malešice |
A - PHA |
4.,5.třída |
1312 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
MATUNA DREAM A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zvolský
Miroslav |
64 |
MAT |
15. |
|
|
ST Benešov |
S - STČ |
KP II, OP I |
1576 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bláha Milan |
49 |
MAT |
54. |
|
|
Slovan Bohnice |
A - PHA |
1.,2.třída |
1547 |
Divize,1.třída,2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slavata
Josef |
52 |
MAT |
--- |
|
|
Slovan Bohnice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1391 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pinkas Jan |
56 |
MAT |
--- |
|
|
Slovan Bohnice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1377 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
MATUNA DREAM B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hluchý Marek |
89 |
MAT |
16. |
ne A |
|
Sokol Rudná |
S - STČ |
KP II |
1578 |
KP I (z) |
start 1.třída 28.9. -
vyškrtnut ze soupisky |
|
|
|
Rudolf Tomáš |
73 |
MAT |
20. |
ne A |
|
TJ Úholičky |
S - STČ |
OP I |
1706 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vojtěch
Dušan |
73 |
MAT |
25. |
ne A |
|
TJ Úholičky |
S - STČ |
OP I |
1588 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Januš Ivan |
58 |
MAT |
42. |
|
|
Sokol Votice |
S - STČ |
OP I |
1511 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaděrka
Rudolf |
71 |
MAT |
--- |
ne A |
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
--- |
1515 |
1.třída,3.třída |
start 1.třída 11.12. |
|
|
|
|
|
Novák Martin |
74 |
MAT |
--- |
ne A |
|
TJ Úholičky |
S - STČ |
OP I |
1396 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
MATUNA DREAM C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tomášek Jiří |
82 |
MAT |
37. |
ne AB |
|
Sokol Kopidlno |
H - KHR |
OP II |
1525 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fišer Petr |
83 |
MAT |
94. |
|
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
2.třída |
1514 |
1.třída,2.třída |
start 1.třída 28.11. |
|
|
|
|
|
Novosad
Rostislav |
60 |
MAT |
102. |
|
|
Slovan Bohnice |
A - PHA |
2.,3.,4.třída |
1427 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Müller
Václav |
52 |
MAT |
104. |
|
|
Sokol Voznice |
S - STČ |
KP II |
1371 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kotrbáček
Petr |
64 |
MAT |
106. |
|
|
Sokol Líbeznice |
S - STČ |
OP I |
1538 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dohnal Jiří |
45 |
MAT |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mádr Václav |
55 |
MAT |
--- |
ne AB |
|
Slavoj Čerčany |
S - STČ |
--- |
1306 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vocel Viktor |
75 |
MAT |
--- |
ne AB |
|
Slavoj Čerčany |
S - STČ |
--- |
1290 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
MATUNA DREAM D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matuna
Václav |
57 |
MAT |
75. |
ne BC |
|
Slovan Bohnice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1541 |
Divize,1.třída,2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fišer Martin |
59 |
MAT |
116. |
ne C |
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
2.třída |
1371 |
1.třída,2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hadrava
Miloslav |
55 |
MAT |
120. |
|
|
TJ Úholičky |
S - STČ |
3.třída |
1343 |
KP II,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Laštůvka
Petr |
82 |
MAT |
135. |
|
|
Sokol Líbeznice |
S - STČ |
3.třída (PHA) |
1494 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Petr |
50 |
MAT |
150. |
|
|
Sokol Kopidlno |
H - KHR |
OP II |
1449 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žádník Jiří |
61 |
MAT |
172. |
|
|
Slavoj Čerčany |
S - STČ |
OP I |
1338 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Palička
Josef |
56 |
MAT |
179. |
|
|
Sokol Kopidlno |
H - KHR |
OP II |
1315 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šrámek Pavel |
57 |
MAT |
189. |
|
|
Slavoj Čerčany |
S - STČ |
--- |
1297 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Babický
Lukáš |
88 |
MAT |
222. |
|
|
Sokol Stodůlky |
S - STČ |
--- |
1240 |
5.třída,6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Gargulák
František |
50 |
MAT |
235. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
5.třída |
1246 |
5.třída,6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tomašovič
Ivan |
49 |
MAT |
240. |
|
|
Slavoj Čerčany |
S - STČ |
OP I |
1245 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Györi
Gabriel |
86 |
MAT |
321. |
|
|
xxx |
|
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Radnicová
Jana |
55 |
MAT |
339. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Charvátová
Zuzana |
78 |
MAT |
373. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
|
817 |
DŽ,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matunová
Alena |
89 |
MAT |
376. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DP-METRO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thomka Pavel |
66 |
MET |
50. |
|
|
Slovan Bohnice |
A - PHA |
3.třída |
1502 |
1.třída,2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Štěpánek
Petr |
59 |
MET |
95. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kříž Pavel |
67 |
MET |
178. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kožíšek
Tomáš |
61 |
MET |
181. |
|
|
TJ Mnichovice |
S - STČ |
OP I,II |
1338 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselík
Pavel |
60 |
MET |
192. |
|
|
TTC Svatkovice |
C - JHČ |
OP I |
1369 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Soukup
Jindřich |
53 |
MET |
202. |
|
|
TTC Svatkovice |
C - JHČ |
OP I |
1180 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Čáp Martin |
75 |
MET |
--- |
|
|
Sokol Černošice |
S - STČ |
OP II,III |
1201 |
OP I,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maryška
Jindřich |
56 |
MET |
--- |
|
|
TTC Svatkovice |
C - JHČ |
OP I |
1143 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ouda Pavel |
51 |
MET |
--- |
|
|
Sokol Velké Popovice |
S - STČ |
KP I,OP II |
1423 |
OP I,OP II,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Roško
Jaroslav |
58 |
MET |
--- |
|
|
Sokol Velké Popovice |
S - STČ |
--- |
1380 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Stočes
František |
47 |
MET |
--- |
|
|
Sokol Hluboš Paseky |
S - STČ |
OP I,II |
1170 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Treybal
Václav |
58 |
MET |
--- |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
4.třída |
1227 |
2.třída,3.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
MINISTERSTVO
ZEMĚDĚLSTVÍ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viengngeun
Nokeo |
65 |
MZE |
56. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fišer Josef |
83 |
MZE |
57. |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
2.,3.,4.třída |
1473 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák Viktor |
61 |
MZE |
90. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Keophouvong
Sisay |
64 |
MZE |
156. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Votoček
Jaroslav |
50 |
MZE |
251. |
|
|
Sokol Libčice |
S - STČ |
OP II |
1111 |
OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Olach
Miloslav |
45 |
MZE |
272. |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
4.,5.třída |
1232 |
2.třída,3.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elčkner
Miroslav ml. |
74 |
MZE |
--- |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
2.,3.,4.třída |
1460 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elčkner
Miroslav st. |
46 |
MZE |
--- |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
4.,5.třída |
1283 |
2.třída,3.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hruban
Vladimír |
53 |
MZE |
--- |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
5.,7.třída |
1080 |
7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jirků
Jaromír |
91 |
MZE |
--- |
|
|
Olymp Praha |
A - PHA |
3.,4.třída |
1283 |
1.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kačerovský
Zdeněk |
75 |
MZE |
--- |
|
|
Sokol Středokluky |
S - STČ |
OP I |
1484 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rothbauer
Jan |
49 |
MZE |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rozsíval
Oldřich |
47 |
MZE |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zbírkovský
Milan |
54 |
MZE |
--- |
|
|
Sokol Unhošť |
S - STČ |
KP II, OP I |
1331 |
KP II,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
OLYMPIA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grym David |
91 |
OLY |
328. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Vít |
81 |
OLY |
350. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda Petr |
79 |
OLY |
351. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hošek Lukáš |
80 |
OLY |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubík Jan |
79 |
OLY |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šindler Petr |
78 |
OLY |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tanciburek
Standa |
91 |
OLY |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valášek
Roman |
77 |
OLY |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wirth Samuel |
01 |
OLY |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OREL I.F. A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Ivan ml. |
83 |
ORE |
14. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
2.třída |
1520 |
1.třída,3.třída |
start 1.třída 4.12. |
|
|
|
|
|
Kvasnička
Daniel |
85 |
ORE |
24. |
|
|
TTC Žehuň |
S - STČ |
KP II |
1636 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Král Martin |
71 |
ORE |
27. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1468 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Liška Jan |
78 |
ORE |
29. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
|
1575 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Švec Ondřej |
77 |
ORE |
--- |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
2.třída |
1660 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
OREL I.F. B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šprongl
Jaroslav |
72 |
ORE |
43. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
2.,4.třída |
1504 |
1.třída,3.třída |
start 1.třída 16.10. |
|
|
|
|
|
Vítek Milan |
78 |
ORE |
53. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
2.,4.třída |
1487 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermák Jiří |
58 |
ORE |
63. |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
3.,4.,5.třída |
1501 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Chmelík
David |
69 |
ORE |
70. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
4.,5.třída |
1340 |
1.třída,3.třída,5.třída |
start 1.třída 4.12. |
|
|
|
|
|
Brůčková
Marie |
71 |
ORE |
--- |
ne A |
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
4.třída |
1387 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jírů Libor |
70 |
ORE |
--- |
ne A |
|
Spartak Pelhřimov |
J - VYS |
|
1586 |
KP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Richter Jan |
73 |
ORE |
--- |
ne A |
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
2.,4.třída |
1429 |
1.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
OREL I.F. C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čuda Jan |
83 |
ORE |
107. |
|
|
TJ Malešice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1416 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák Petr |
83 |
ORE |
108. |
|
|
Sokol Běchovice |
A - PHA |
2.,4.,5.třída |
1413 |
1.třída,3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brill Luděk |
66 |
ORE |
147. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedmík
Zdeněk |
80 |
ORE |
165. |
|
|
Sokol Rudná |
S - STČ |
OP I |
1371 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brill Filip |
91 |
ORE |
188. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neubauer
Lukáš |
73 |
ORE |
203. |
|
|
TJ Sadská |
S - STČ |
OP II |
1330 |
KP II,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Schneidewind
Michal |
72 |
ORE |
213. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrubý
Bohuslav |
55 |
ORE |
244. |
|
|
Sokol Česká Skalice |
H - HRK |
OP II,IV |
1245 |
OP II,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Ivan |
46 |
ORE |
273. |
na 2 soupiskách ! |
Sokol Běchovice |
A - PHA |
|
1196 |
5.třída,6.třída |
vyškrtnut ze soupisky
8.10. (nastoupil za Běchovice) |
|
Charvát
Vojtěch |
51 |
ORE |
--- |
ne AB |
|
Sokol Rudná |
S - STČ |
OP II,III |
1248 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
ORION MODŘANY A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fialka
Jindřich |
74 |
ORI |
1. |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
|
|
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Abrahám Petr |
63 |
ORI |
6. |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.třída |
1521 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Škarban Jan |
98 |
ORI |
10. |
|
|
Slavoj Praha |
A - PHA |
|
1714 |
Divize (z) |
start Divize 9.12. -
vyškrtnut ze soupisky |
|
|
|
Marek
Vladimír |
60 |
ORI |
19. |
|
|
Sokol Petrovice |
A - PHA |
2.třída |
1493 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dušek Zdeněk |
75 |
ORI |
21. |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1555 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matoušek
Pavel |
65 |
ORI |
--- |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
|
1491 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedláček
Luděk |
73 |
ORI |
--- |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1668 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
ORION MODŘANY B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Huleš Jiří |
56 |
ORI |
30. |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1530 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pham Tung
Duong |
80 |
ORI |
54. |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
|
1525 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fischer Jiří |
64 |
ORI |
98. |
|
|
Sokol Černošice |
S - STČ |
OP I |
1427 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bláha
Jaroslav |
53 |
ORI |
112. |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1381 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Železný
Miroslav |
67 |
ORI |
113. |
|
|
Lokomotiva Vršovice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1493 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrubec
Vladimír |
57 |
ORI |
144. |
|
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1460 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dang Tuan
Dat |
77 |
ORI |
--- |
ne A |
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1495 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Jirák Jiří |
60 |
ORI |
--- |
ne A |
|
Orion Praha |
A - PHA |
5.třída |
1129 |
2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krejsa Josef |
48 |
ORI |
--- |
ne A |
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1135 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcinčik
Michal |
66 |
ORI |
--- |
ne A |
|
Sokol Tatobity |
L - LIB |
OP I |
1141 |
OP I,OP II,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Novák Jan |
51 |
ORI |
--- |
ne A |
|
Orion Praha |
A - PHA |
--- |
1270 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svatoň Petr |
71 |
ORI |
--- |
ne A |
|
Orion Praha |
A - PHA |
2.,5.třída |
1176 |
2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
PANKRÁC |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pejchal
Vlastimil |
62 |
PAN |
137. |
|
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
5.třída |
1443 |
1.třída,2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Holub Martin |
78 |
PAN |
155. |
|
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
2.,5.třída |
1319 |
1.třída,2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bauer Radek |
65 |
PAN |
158. |
|
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
5.třída |
1302 |
1.třída,2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Policar
David |
73 |
PAN |
166. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pastír Jiří |
71 |
PAN |
185. |
|
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
1.,2.,5.třída |
1475 |
1.třída,2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlaváč Jiří |
49 |
PAN |
--- |
|
|
Konstruktiva Praha |
A - PHA |
7.třída |
929 |
6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lauko
Ladislav |
76 |
PAN |
--- |
|
|
Viktoria Vestec |
S - STČ |
OP II |
1547 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Semrád Petr |
80 |
PAN |
--- |
|
|
Sokol Velké Popovice |
S - STČ |
OP II |
1625 |
KP II,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Siblík
Michal |
77 |
PAN |
--- |
|
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
2.,5.třída |
1230 |
1.třída,2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Strnad
Martin |
98 |
PAN |
--- |
|
|
Sokol Velké Popovice |
S - STČ |
|
1413 |
KP II,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tůma
Ladislav |
78 |
PAN |
--- |
|
|
TJ Pankrác |
A - PHA |
2.,5.třída |
1535 |
1.třída,2.třída |
start 1.třída 3.10. +
11.11. = vyškrtnut ze soupisky |
|
|
PRAGA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dyršmíd
Milan |
56 |
PRA |
34. |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.třída |
1541 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pešek
Miroslav |
86 |
PRA |
45. |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.třída |
1500 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kartaš
Zdeněk |
64 |
PRA |
122. |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.,4.třída |
1377 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kobras
Ludvík |
64 |
PRA |
123. |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
4.třída |
1382 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Adámek Jiří |
48 |
PRA |
217. |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
4.,5.,6.třída |
1227 |
3.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Černý Ondřej |
82 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
5.třída |
1365 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hromek Emil |
44 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
|
1338 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Jonák
Přemysl |
56 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
5.,6.třída |
1205 |
3.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Klindera
Antonín |
46 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.,5.třída |
1150 |
6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kňažík
Ondřej |
93 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.,4.,5.třída |
1438 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kruchina
Jiří |
72 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.třída |
1528 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Litomiský
Petr |
82 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.,4.,5.třída |
1332 |
3.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nousek Jiří |
53 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.třída |
1422 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vytisk
Václav |
50 |
PRA |
--- |
|
|
Sokol Nové Vysočany |
A - PHA |
3.,4.třída |
1220 |
3.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
PRAŽSKÉ SLUŽBY A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Chalupa
Jaroslav |
83 |
PSL |
44. |
|
|
Sparta Praha |
A - PHA |
2.,3.třída |
1526 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Roušar
Martin |
83 |
PSL |
83. |
|
|
SK Korouhev-Borová |
E - PAR |
OP I |
1451 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Botoněk Ivo |
73 |
PSL |
87. |
|
|
xxx |
|
|
1366 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jankovec
Jiří |
78 |
PSL |
119. |
|
|
Sparta Praha |
A - PHA |
--- |
1455 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kočí Štěpán |
88 |
PSL |
--- |
|
|
Sparta Praha |
A - PHA |
|
1449 |
3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Popelka
Antonín |
68 |
PSL |
--- |
|
|
Sokol Břevnov |
A - PHA |
3.třída |
1424 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
PRAŽSKÉ SLUŽBY B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roušar
Michal |
91 |
PSL |
186. |
|
|
SK Korouhev-Borová |
E - PAR |
OP I |
1317 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jágr Martin |
60 |
PSL |
194. |
|
|
Sokol Stodůlky |
A - PHA |
4.třída |
1274 |
5.třída,6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Prchal Jiří |
82 |
PSL |
197. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ptáček Jan |
63 |
PSL |
220. |
|
|
Sokol Břevnov |
A - PHA |
3.třída |
1294 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelenka
Jaromír |
68 |
PSL |
271. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zvolánek
Václav |
76 |
PSL |
297. |
|
|
Sokol Břevnov |
A - PHA |
6.třída |
1112 |
4.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brož Zdeněk |
63 |
PSL |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
1122 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Červenka
Boris |
64 |
PSL |
--- |
ne A |
|
Sokol Břevnov |
A - PHA |
|
1210 |
4.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fejks Michal |
82 |
PSL |
--- |
ne A |
|
TTC Praha |
A - PHA |
5.třída |
1233 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Margaritov
Dimitr |
53 |
PSL |
--- |
ne A |
|
Sokol Břevnov |
A - PHA |
3.,6.třída |
919 |
4.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Sabuka David |
75 |
PSL |
--- |
ne A |
|
Sokol Břevnov |
A - PHA |
|
1356 |
4.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Szilagyi
Tomáš |
86 |
PSL |
--- |
ne A |
|
TTC Praha |
A - PHA |
|
1298 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
RAFASI A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žižka
Ladislav |
89 |
RAF |
118. |
|
|
Sparta Praha |
A - PHA |
|
1352 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kouřim Tomáš |
86 |
RAF |
129. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Habásko Petr |
89 |
RAF |
131. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suchomel
Aleš |
95 |
RAF |
140. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RAFASI B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ševčík Tomáš
ml. |
70 |
RAF |
209. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fára Pavel |
74 |
RAF |
223. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vítek Miloš |
99 |
RAF |
263. |
|
|
Sokol Nové Veselí |
J - VYS |
|
1192 |
OP II,OP IV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rousse
Jerome |
85 |
RAF |
361. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ondráček Jan |
87 |
RAF |
379. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baudoux
Gaetan |
82 |
RAF |
387. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gazdík Roman |
79 |
RAF |
387. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ševčík Tomáš
st. |
44 |
RAF |
393. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fára
Jindřich |
42 |
RAF |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Randák
Michal |
42 |
RAF |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siegler
Josef |
48 |
RAF |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šindelář
Jakub |
85 |
RAF |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Štětina
Václav |
69 |
RAF |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
RED DEVILS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Látal Jan |
83 |
RDE |
64. |
|
|
SK Dolní Měcholupy |
A - PHA |
3.třída |
1529 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikšátko
Roman |
61 |
RDE |
143. |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
3.,5.,6.třída |
1242 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nagy Ondrej |
64 |
RDE |
152. |
|
|
SANK Běchovice |
A - PHA |
4.,5.,6.třída |
1346 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lhoták Petr |
65 |
RDE |
169. |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
3.třída |
1317 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Faistaver
Patrik |
93 |
RDE |
211. |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
5.třída |
1466 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Levý Jiří |
70 |
RDE |
234. |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
3.,5.,6.třída |
1252 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Václav |
98 |
RDE |
269. |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
OP I,II (JIH) |
1185 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Holštein
Jaroslav |
60 |
RDE |
--- |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
3.,5.,6.třída |
1318 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krieger
Karel |
57 |
RDE |
--- |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
3.,5.,6.třída |
1222 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Vladimír |
60 |
RDE |
--- |
|
|
Sokol Líbeznice |
S - STČ |
OP I,II |
1283 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Veselíková
Pavla |
89 |
RDE |
--- |
|
|
TTC Svatkovice / Z.Liška |
C - JHČ |
|
1020 |
OP I / 1.třídaŽ |
|
|
|
|
|
|
|
|
Žďárský
Zdeněk |
49 |
RDE |
--- |
|
|
TJ Zelená Liška |
A - PHA |
3.,5.třída |
1360 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
ROKOSKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stočes Petr |
56 |
ROK |
82. |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
4.,6.třída |
1363 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fabian Jiří |
58 |
ROK |
133. |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
4.třída |
1394 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kadlec
Antonín |
72 |
ROK |
180. |
|
|
TTC Elizza |
A - PHA |
4.,6.třída |
1352 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Totzauer
Karel |
41 |
ROK |
261. |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
4.,6.třída |
1204 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brenner
Zdeněk |
56 |
ROK |
302. |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
6.třída |
1269 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stýblo
Jaroslav |
73 |
ROK |
306. |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
6.třída |
1077 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dusbaba
Miroslav |
45 |
ROK |
309. |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
6.třída |
1045 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dlouhý Karel |
69 |
ROK |
--- |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
4.třída |
1433 |
1.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hezina Jiří |
45 |
ROK |
--- |
|
|
OAZA Praha |
A - PHA |
6.třída |
1128 |
4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
PPK RUZYNĚ A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baier Tomáš |
75 |
RUZ |
22. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mlejnek Jiří |
77 |
RUZ |
26. |
|
|
Spartak Čelákovice |
S - STČ |
|
1602 |
Divize,OP I |
start Divize 28.9. +
12.10. - vyškrtnut ze soupisky |
|
|
Geisler
Jakub |
74 |
RUZ |
77. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bittner
Václav |
74 |
RUZ |
149. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nosál Petr |
73 |
RUZ |
159. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlobil
Stanislav |
74 |
RUZ |
--- |
|
|
TTC Kladno |
S - STČ |
|
1484 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Sklenář
Filip |
75 |
RUZ |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PPK RUZYNĚ B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krch Lukáš |
80 |
RUZ |
233. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krutina
Miroslav |
73 |
RUZ |
236. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ransdorf
Miroslav |
73 |
RUZ |
241. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nalezený Jan |
77 |
RUZ |
249. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vašek Roman |
75 |
RUZ |
260. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PPK RUZYNĚ C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malina
Dalibor |
78 |
RUZ |
270. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oupic
Miroslav |
70 |
RUZ |
296. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedláček
Martin |
80 |
RUZ |
300. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sedlecký
Robert |
64 |
RUZ |
305. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linka
Vladislav |
57 |
RUZ |
330. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kysilka Jan |
75 |
RUZ |
374. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kohout Pavel |
86 |
RUZ |
396. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Palek Luděk |
76 |
RUZ |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vaňha Michal |
71 |
RUZ |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SALÁTI |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laube David |
99 |
SAL |
151. |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
6.třída |
1229 |
3.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Horák Michal |
90 |
SAL |
162. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smékal
Martin |
67 |
SAL |
227. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laube Milan |
67 |
SAL |
248. |
|
|
Sokol Žižkov |
A - PHA |
|
1132 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zacharda
Aleš |
72 |
SAL |
280. |
|
|
Viktorie Ořech |
S - STČ |
OP III |
1205 |
OP I,OP II,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bulín Zdeněk |
72 |
SAL |
--- |
|
|
Viktorie Ořech |
S - STČ |
|
1189 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Halodová
Petra |
74 |
SAL |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janouch
Lukáš |
89 |
SAL |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janouch
Rudolf |
65 |
SAL |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikodém
Radek |
68 |
SAL |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vichnar
David |
83 |
SAL |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLIVENEC A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martinek
Patrik |
74 |
SLI |
39. |
|
|
SK Dolní Měcholupy |
A - PHA |
3.třída |
1485 |
2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pospíšil
Alois |
57 |
SLI |
58. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
3.třída |
1495 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Bratka
Arnošt |
50 |
SLI |
66. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
3.třída |
1428 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Arsenjev
Petr |
76 |
SLI |
153. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
3.třída |
1375 |
3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brož Josef |
52 |
SLI |
--- |
|
|
SK Dolní Měcholupy |
A - PHA |
3.,4.třída |
1367 |
2.třída,4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Procházka
Radek |
70 |
SLI |
--- |
|
|
SK Dolní Měcholupy |
A - PHA |
3.třída |
1591 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vojta Martin |
68 |
SLI |
--- |
|
|
SK Dolní Měcholupy |
A - PHA |
3.,4.,7.třída |
1469 |
2.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vostřes
František |
56 |
SLI |
--- |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
--- |
1362 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
SLIVENEC B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kop
František |
59 |
SLI |
139. |
ne A |
|
SK Slivenec |
A - PHA |
3.,5.,6.třída |
1381 |
3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Klofanda
Ladislav |
51 |
SLI |
168. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
--- |
1365 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Jůzek Karel |
53 |
SLI |
170. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
3.,5.třída |
1320 |
3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Helcl Daniel |
75 |
SLI |
207. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
5.,6.,7.třída |
1329 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Čítek Roman |
65 |
SLI |
252. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
5.,6.třída |
1258 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Čech Ludvík |
58 |
SLI |
--- |
ne A |
|
TJ Mladí veteráni |
A - PHA |
|
1373 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Přeučil Jiří |
47 |
SLI |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
3.,5.třída |
1242 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLIVENEC C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrbek Ivan |
55 |
SLI |
262. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
5.,6.třída |
1125 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vobruba Aleš |
59 |
SLI |
287. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
5.,6.,7.třída |
1134 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda
Milan |
51 |
SLI |
308. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
5.,6.,7.třída |
1094 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ondráček
Petr |
79 |
SLI |
324. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
7.třída |
942 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tvrdý Adam |
76 |
SLI |
326. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
--- |
1022 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jamný Pavel |
75 |
SLI |
371. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
--- |
851 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
SLIVENEC D |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrubý Jan |
67 |
SLI |
298. |
ne C |
|
Sokol Kbely |
A - PHA |
|
1303 |
4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jagoš Václav |
59 |
SLI |
310. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maršálek
Petr |
46 |
SLI |
325. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
5.,6.,7.třída |
1053 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Flodr Milan |
57 |
SLI |
348. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
7.třída |
958 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vanžura
Jaroslav |
48 |
SLI |
349. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
--- |
960 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrba Karel |
48 |
SLI |
356. |
|
|
Sokol Kbely |
A - PHA |
6.třída |
1139 |
4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kulhánek Ivo |
47 |
SLI |
357. |
|
|
SK Slivenec |
A - PHA |
--- |
1019 |
4.třída,5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frančíková
Markéta |
80 |
SLI |
--- |
ne ABC |
|
xxx |
|
--- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janza Martin |
59 |
SLI |
--- |
ne ABC |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
May Pavel |
54 |
SLI |
--- |
ne ABC |
|
Sokol Otradovice |
S - STČ |
|
1164 |
OP I,OP II,OP IV |
|
|
|
|
|
|
|
|
Urban Miloš |
49 |
SLI |
--- |
ne ABC |
|
xxx |
|
--- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLUŠNEJ ODDÍL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikuška Alex |
84 |
SLO |
154. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schmied
Stanislav |
72 |
SLO |
238. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Janďourek
Petr |
78 |
SLO |
264. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schmied
Daniel |
77 |
SLO |
290. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák Petr |
74 |
SLO |
363. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daněk
Vladimír |
67 |
SLO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Funta
Vladimír |
58 |
SLO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klement
Karel |
78 |
SLO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kubelka
Radek |
65 |
SLO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malá Petra |
75 |
SLO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sátra Pavel |
63 |
SLO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
AC SOUTERRAIN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bartoň Milan |
75 |
SOU |
99. |
|
|
Sokol Libčice |
S - STČ |
OP II |
1483 |
KP I,OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Glazar
František |
80 |
SOU |
121. |
|
|
Sokol Lhůta |
P - PLZ |
KP II |
1488 |
Divize,KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda Jan |
79 |
SOU |
291. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bém Karel |
85 |
SOU |
333. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joran Viktor |
78 |
SOU |
337. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Haldek Petr |
80 |
SOU |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Němec Jakub |
79 |
SOU |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nettl Tomáš |
81 |
SOU |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pokorný
Štěpán |
88 |
SOU |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SLOVAN SVOBODA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vaněk Petr |
47 |
SVO |
167. |
|
|
STS Pacov |
J - VYS |
OP I |
1324 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zvěřina
Tomáš |
76 |
SVO |
254. |
|
|
TJ Mnichovice |
S - STČ |
OP I,II |
1101 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Adámek
Miroslav |
53 |
SVO |
318. |
|
|
Sokol Nusle |
A - PHA |
3.,4.,5.třída |
1222 |
4.třída,5.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krupa Zdeněk |
42 |
SVO |
322. |
|
|
Slovan Svoboda |
A - PHA |
6.třída |
1087 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Barbora Jiří |
37 |
SVO |
336. |
|
|
Slovan Svoboda |
A - PHA |
6.třída |
1040 |
6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cizner Josef |
42 |
SVO |
366. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žerava
Miroslav |
46 |
SVO |
--- |
|
|
SANK Běchovice |
A - PHA |
7.třída |
1054 |
7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kupec Josef |
40 |
SVO |
--- |
|
|
TTC Říčany |
S - STČ |
--- |
1155 |
OP I,OP III |
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠROBÁRKA A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kormáňoš
Marek |
79 |
ŠRO |
35. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čtrnáct
Tomáš |
83 |
ŠRO |
79. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Smékal Petr |
73 |
ŠRO |
127. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rys David |
86 |
ŠRO |
219. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŠROBÁRKA B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Staněk
Matyáš |
78 |
ŠRO |
253. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mádl Tomáš |
74 |
ŠRO |
301. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baťka Petr |
80 |
ŠRO |
323. |
|
|
SANK Běchovice |
A - PHA |
7.třída |
1059 |
7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hauptmann
Miloš |
49 |
ŠRO |
360. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tučková
Eliška |
86 |
ŠRO |
365. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Němcová
Barbora |
72 |
ŠRO |
368. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Novotný
Michal |
86 |
ŠRO |
377. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Formánek Jan |
78 |
ŠRO |
--- |
ne A |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČESKÁ TELEVIZE A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taraňko
Mikhail |
81 |
TEL |
2. |
|
|
AVIA Čakovice |
A - PHA |
1.,2.třída |
1633 |
2.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kačmar David |
82 |
TEL |
4. |
|
|
Sokol Neveklov |
S - STČ |
OP I |
1589 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrstka Tomáš |
76 |
TEL |
5. |
|
|
Sokol Přezletice |
S - STČ |
KP II |
1716 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Barcal Petr |
66 |
TEL |
7. |
|
|
Sokol Rudná |
S - STČ |
KP II, OP I |
1594 |
KP I (z) |
start KP I 12.10. -
vyškrtnut ze soupisky |
|
|
|
Vilhelm
Oldřich |
72 |
TEL |
8. |
|
|
Sokol Přezletice |
S - STČ |
KP II |
1677 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hladiš Libor |
85 |
TEL |
--- |
|
|
TJ Nivnice |
Z - ZLN |
OP I |
1557 |
Divize,KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Poláček Petr |
72 |
TEL |
--- |
|
|
Sokol Přezletice |
S - STČ |
|
1525 |
KP I, ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
Slunéčko
Radek |
71 |
TEL |
--- |
|
|
Sokol Přezletice |
S - STČ |
|
1559 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
ČESKÁ TELEVIZE B |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holý Pavel |
81 |
TEL |
9. |
|
|
Sokol Neveklov |
S - STČ |
OP I |
1548 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořák Jan |
71 |
TEL |
13. |
|
|
Sokol Přezletice |
S - STČ |
KP II |
1574 |
KP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hanke Tomáš |
76 |
TEL |
67. |
|
|
Sokol Kbely |
A - PHA |
4.,5.třída |
1384 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ondráček
Evžen |
73 |
TEL |
68. |
|
|
Sokol Přezletice |
S - STČ |
KP II |
1497 |
KP II, ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hataš Martin |
63 |
TEL |
109. |
|
|
Sokol Přezletice |
S - STČ |
KP II |
1462 |
KP II, ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
Cankař Radek |
78 |
TEL |
--- |
ne A |
|
Slovan Bohnice |
A - PHA |
3.,4.třída |
1443 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Doležal
Karel |
63 |
TEL |
--- |
ne A |
|
TJ Střížkov |
A - PHA |
3.,4.třída |
1428 |
1.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolda Petr |
72 |
TEL |
--- |
ne A |
|
TJ Střížkov |
A - PHA |
1.,3.třída |
1483 |
5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kučera Dušan |
76 |
TEL |
--- |
ne A |
|
Sokol Kbely |
A - PHA |
4.,5.třída |
1358 |
4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Lomský
Gustav |
56 |
TEL |
--- |
ne A |
|
AVIA Čakovice |
A - PHA |
2.,3.,5.třída |
1433 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Roziňák Jan |
54 |
TEL |
--- |
ne A |
|
TJ Srbsko |
S - STČ |
OP II |
1327 |
OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vránek Jiří |
76 |
TEL |
--- |
ne A |
|
Spartak Pelhřimov |
J - VYS |
KP III |
1524 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ČESKÁ TELEVIZE C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Schauer
Patrik |
75 |
TEL |
100. |
|
|
Sokol Slivenec |
A - PHA |
4.třída |
1396 |
3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Svoboda
Vladimír |
56 |
TEL |
103. |
|
|
Sokol Kbely |
A - PHA |
4.třída |
1423 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrdý Jiří |
55 |
TEL |
145. |
|
|
Sokol Kbely |
A - PHA |
4.třída |
1317 |
4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kašpar
Ladislav |
49 |
TEL |
174. |
|
|
AVIA Čakovice |
A - PHA |
2.,3.třída |
1404 |
3.třída,4.třída,5.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Farmačka
Martin |
74 |
TEL |
206. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jirásek
Pavel |
68 |
TEL |
243. |
|
|
Sokol Podolí |
A - PHA |
6.třída |
1209 |
5.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Vyšata Dušan |
58 |
TEL |
255. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rosol Martin |
66 |
TEL |
299. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dočekal Ivan |
44 |
TEL |
355. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jurčík Dušan |
59 |
TEL |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nykl Karel |
47 |
TEL |
--- |
ne AB |
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TORISOL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dvořáček
Zdeněk |
42 |
TOR |
381. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalous
Václav |
48 |
TOR |
390. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přáda
Jindřich |
50 |
TOR |
391. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šuntil
Stanislav |
55 |
TOR |
394. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dráb
František |
54 |
TOR |
397. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolek Jiří |
64 |
TOR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kápar
Miroslav |
63 |
TOR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Merta Jiří |
48 |
TOR |
--- |
|
|
Řevnická sportovní |
S - STČ |
|
1066 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Nykl Václav |
70 |
TOR |
--- |
|
|
Sokol Lety |
S - STČ |
|
1234 |
OP I,OP II |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zvěřina Jan |
42 |
TOR |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SOKOL TROJA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žáček Václav |
88 |
TRO |
191. |
|
|
Sokol Žďárná |
B - JMO |
|
1372 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Brýna Karel |
63 |
TRO |
205. |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
|
1307 |
4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mutl David |
80 |
TRO |
256. |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
5.,6.třída |
1256 |
4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frýsová
Lucie |
76 |
TRO |
282. |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
--- |
1189 |
6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hrach Petr |
63 |
TRO |
294. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Buriánek
Václav |
56 |
TRO |
358. |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
6.,7.třída |
1118 |
6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Houf Petr |
68 |
TRO |
367. |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
|
1030 |
6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Havlíček
Ladislav |
68 |
TRO |
384. |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
6.,7.třída |
982 |
6.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hampel
Rudolf |
63 |
TRO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Herzogová
Zuzana |
53 |
TRO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klváček Petr |
61 |
TRO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kos Pavel |
79 |
TRO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trmota
Zdeněk |
65 |
TRO |
--- |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
5.,6.,7.třída |
1099 |
|
? |
|
|
|
|
|
|
|
Urválek
Pavel |
37 |
TRO |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zahradník
Václav |
60 |
TRO |
--- |
|
|
TTC Praha |
A - PHA |
5.třída |
1270 |
4.třída,6.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
TYPHON |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čihák Josef |
92 |
TYP |
59. |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
4.třída |
1490 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Nosál Martin |
89 |
TYP |
69. |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
2.,4.třída |
1535 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Petira
Martin |
81 |
TYP |
132. |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
4.,5.třída |
1360 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kopřiva Jan |
47 |
TYP |
216. |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
4.,5.třída |
1354 |
7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zelinka
Václav |
51 |
TYP |
242. |
|
|
xxx |
|
--- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlaváček
Petr |
72 |
TYP |
--- |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
4.,5.třída |
1014 |
4.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Krenk Tomáš |
69 |
TYP |
--- |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
4.,5.,7.třída |
1496 |
2.třída,3.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ruml Jiří |
83 |
TYP |
--- |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
|
1329 |
2.třída,3.třída,4.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Šimon Milan |
59 |
TYP |
--- |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
4.,5.třída |
1177 |
4.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zimmel
Václav |
78 |
TYP |
--- |
|
|
ABC Braník |
A - PHA |
|
1331 |
3.třída,4.třída,7.třída |
|
|
|
|
|
|
|
|
SK VOZÍČKÁŘŮ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kolenič
Tibor |
68 |
VOZ |
40. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mrázek Jan |
82 |
VOZ |
74. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fiala Pavel |
68 |
VOZ |
199. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Krejčí Milan |
72 |
VOZ |
247. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danko Štefan |
47 |
VOZ |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kábrt
Bohumil |
52 |
VOZ |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vondráček
Michal |
86 |
VOZ |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ZUBATÝ KAPR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Glivický
Petr |
85 |
ZUB |
105. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ženíšek
Jakub |
72 |
ZUB |
187. |
|
|
TJ Klučenice |
S - STČ |
OP II |
1319 |
OP I |
|
|
|
|
|
|
|
|
Navrátil
Ladislav |
85 |
ZUB |
198. |
|
|
xxx |
|
3.třída |
1328 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zavřel Lukáš |
82 |
ZUB |
208. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Čermák
Matyáš |
95 |
ZUB |
215. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diviš Ondřej |
82 |
ZUB |
342. |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Holomek
Tomáš |
80 |
ZUB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalousková
Jana |
93 |
ZUB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vrňák Jan |
77 |
ZUB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žídková
Klára |
92 |
ZUB |
--- |
|
|
xxx |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
celkem 634 hráčů |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|