TÝM                          
JMÉNO NAR ZKR 2018 POZN. REGISTRACE ČAST REGION ČAST 17/18 ELO (k 1.9.) SOUPISKA ČAST 2019/20 (z=základ)            
ATILLA TEAM A                          
Čížek Václav 64 ATI 195.     Slovan Svoboda A - PHA 6.třída 1316 6.třída            
Špicarová Ivana 67 ATI 221.     Sokol Nusle A - PHA 4.třída, DŽ 1294 5.třída, DŽ            
Mička Zdeněk 53 ATI 228.     Slovan Svoboda A - PHA 6.třída 1318 6.třída            
Kreis Pavel 45 ATI 231.     Slovan Svoboda A - PHA 6.třída 1196 6.třída            
Rosa Vladimír 69 ATI 334.     Elizza Praha A - PHA 4.,6.třída 1076 5.třída,7.třída            
Jiroušek Karel 87 ATI ---     Slovan Svoboda A - PHA 6.třída 1291 6.třída            
Novák Jan 63 ATI ---     xxx                    
Nováková Dana 63 ATI ---     xxx                    
Stárek Vlastimil 61 ATI ---     xxx                    
ATILLA TEAM B                          
Espinoza Felix 80 ATI 289.     Slovan Svoboda A - PHA     6.třída            
Jirka Martin 70 ATI 311.     xxx                    
Mendl Miroslav 48 ATI 329.     xxx                    
Galík Ondřej 81 ATI 362.     xxx                    
Beneš Roman 78 ATI 375.      xxx                    
ATILLA TEAM C                          
Balazs Oleksander 68 ATI 386.     xxx                    
Šantroch Bohumil 46 ATI 389.     xxx                    
Balazs Yuriy 73 ATI 392.     xxx                    
Ernest Patrik 77 ATI --- ne AB   xxx                    
Helísek Aleš 77 ATI --- ne AB   xxx                    
Kotek Miloš 63 ATI --- ne AB   xxx                    
Lebeda Jiří 59 ATI --- ne AB   xxx                    
Lianphoukham Vong 71 ATI --- ne AB   xxx                    
Novák David 77 ATI --- ne AB   xxx                    
Zalábek Jan 57 ATI --- ne AB   xxx                    
SANK BĚCHOVICE                          
Vich Pavel 48 BCH 88.     Sokol Běchovice A - PHA   1607 1.třída (z) start 1.třída 25.9. - vyškrtnut ze soupisky  
Hořínek Pavel 76 BCH 210.     SANK Běchovice A - PHA 3.,6.třída 1262 5.třída            
Bromský Vladimír 52 BCH 226.     Sokol Dříň S - STČ OP II 1351 OP I,OP II            
Sejpka Ladislav 38 BCH 245.     Sokol Běchovice A - PHA 4.,5.,6.třída 1240 3.třída,5.třída,6.třída            
Brůček František 66 BCH 266.     Sokol Běchovice A - PHA 4.,5.,6.třída 1125 5.třída,6.třída            
Procházka Ivan 46 BCH 273.     Sokol Běchovice A - PHA   1196 5.třída,6.třída            
Urban Pavel 71 BCH 278.     SANK Běchovice A - PHA 6.třída 1124 5.třída,7.třída            
Trnka Miloš 70 BCH 288.     SANK Běchovice A - PHA 6.třída 1217 5.třída,7.třída            
Urban Václav 44 BCH ---     xxx                    
ČAKOVICE                          
Hildebrand Václav 53 ČAK 250.     xxx                    
Froněk Zbyněk 74 ČAK 259.     xxx                    
Vihan Vladislav 53 ČAK 285.     xxx                    
Livňanský Ivo 61 ČAK 314.     xxx                    
Michna Jiří 76 ČAK ---     xxx                    
Šrámek Daniel 89 ČAK ---     Avia Čakovice A - PHA 5.třída 1317 4.třída,5.třída            
Vavřiník Libor 69 ČAK ---     xxx                    
ČAS                          
Křivka Jan 84 ČAS 279.     xxx                    
Kábrt Milan 54 ČAS 316.     xxx                    
Šimek Karel 63 ČAS 340.     xxx                    
Kubík Lubor 44 ČAS 378.     xxx                    
Csirik Vincent 43 ČAS 382.     xxx                    
Jirák Tomáš 78 ČAS 395.     xxx                    
Šetina Martin 91 ČAS ---     xxx                    
DKV                          
Vodička Jiří 62 DKV 46.     Sokol Lety S - STČ OP I 1485 OP I            
Lipták Ondřej 56 DKV 47.     Sokol Stodůlky A - PHA 2.třída 1484 1.třída,2.třída            
Čermák Jiří 58 DKV 63. na 2 soupiskách ! Sokol Žižkov A - PHA 3.,4.,5.třída 1501 2.třída,3.třída vyškrtnut ze soupisky 16.9. (nastoupil za Orel B)
Čečák Milan 78 DKV 73.     Sokol Stodůlky A - PHA 2.třída 1576 1.třída,2.třída            
Urban Roman 65 DKV 80.     Sokol Lety S - STČ OP I 1415 OP I            
Kunert Ladislav 58 DKV 85.     Sokol Stodůlky A - PHA 4.,5.třída 1264 5.třída,6.třída            
Skoba Rostislav 62 DKV 128.     AFK Nymburk S - STČ OP I,II 1417 OP I            
Stejskal Radek 62 DKV 134.     Sokol Stodůlky A - PHA 4.,5.třída 1275 4.třída,5.třída,6.třída            
Procházka Ondřej 83 DKV 160.     Sokol Stodůlky A - PHA   1354 2.třída,4.třída,5.třída            
DP-AUTOBUSY A                          
Dunder Jiří 64 DPA 89.     Sokol Břevnov A - PHA 3,4.třída 1503 4.třída            
Drahota Jiří 44 DPA 111.     Sokol Nusle A - PHA 4.,5.třída 1401 2.třída,4.třída,5.třída            
Janíček Roman 73 DPA 183.     xxx                    
Svatoš Daniel 66 DPA 190.     Sokol Stodůlky A - PHA 2.,4.třída 1309 4.třída,5.třída,7.třída            
Dvořák Jiří ml. 79 DPA ---     KST Vršovice A - PHA 4.třída 1348 5.třída            
DP-AUTOBUSY B                          
Dvořák Jiří st. 49 DPA 232.     KST Vršovice A - PHA 4.třída 1214 5.třída            
Bukovský Petr 47 DPA 239.     Konstruktiva Praha A - PHA 3.,6.třída 1197 4.třída,6.třída,7.třída            
Tvrdík Petr 53 DPA 257.     Konstruktiva Praha A - PHA 3.,6.,7.třída 1219 4.třída,6.třída            
Ludvíček Luboš 64 DPA 295.     Sokol Lysá n.L. S - STČ OP II,III 1305 OP I,II            
Šafránek Milan 65 DPA 327.     xxx                    
Goiš Miroslav 43 DPA 370.     xxx                    
Dreveňák Josef 55 DPA --- ne A   xxx                    
Janíček Josef 32 DPA --- ne A   xxx                    
Krieger Jan 89 DPA --- ne A   Stadion Žižkov A - PHA 6.třída 1106 3.třída,4.třída,5.třída            
Volek Jan 84 DPA --- ne A   xxx                    
DDM PRAHA 10-DŮM UM A                          
Michal Tomáš 79 DUM 177.     xxx                    
Kovařík Jaroslav 69 DUM 193.     xxx                    
Čermák Radek 81 DUM 338.     xxx                    
Bartel Michal 97 DUM ---     xxx                    
Dolejší Petr 93 DUM ---     xxx                    
Hausenblas Jakub 97 DUM ---     ST Benešov S - STČ   1407 KP II,OP I            
Šebesta Filip 94 DUM ---     xxx                    
Zelený Aleš 84 DUM ---     xxx                    
DDM PRAHA 10-DŮM UM B                          
Hůlka Bohuslav 74 DUM 344. ne A   xxx                    
Keder Igor 61 DUM --- ne A   xxx                    
Kederová Jana 61 DUM --- ne A   xxx                    
Koukal Jaroslav 51 DUM --- ne A   xxx                    
Kovařík Jan 99 DUM --- ne A   xxx                    
Novosád Pavel 50 DUM --- ne A   Sokol Velké Popovice S - STČ   938 OP I,OP II,OP III            
Paroubek Jan 58 DUM --- ne A   TTC Praha A - PHA   961   ?          
Stockermayer Jan 85 DUM --- ne A   xxx                    
Šimek Petr 99 DUM --- ne A   xxx                    
EGAP                          
Celler Jiří 88 EGP 65.     Sokol Stodůlky A - PHA 2.,4.třída 1441 2.třída,4.třída,5.třída            
Kocurek Martin 82 EGP 86.     SK Úvaly S - STČ OP I 1418   ?          
Hladík Ivo 66 EGP 91.     Sokol Stodůlky A - PHA 4.,5.třída 1407 2.třída,4.třída,5.třída            
Bartoš Martin 71 EGP 97.     xxx                    
Stránský Zdeněk 53 EGP 136.     Sokol Stodůlky A - PHA 2.,4.třída 1458 1.třída,2.třída,4.třída            
Třesohlavý Josef 56 EGP 142.     SK Slivenec A - PHA 3.,5.třída 1332 3.třída,4.třída            
Kukla Oldřich 46 EGP 182.     SK Úvaly S - STČ OP I 1300 OP I,OP II            
Konopásek Luboš 64 EGP ---     Sokol Stodůlky A - PHA 2.,4.třída 1325 4.třída,5.třída            
Šimáček Pavel 73 EGP ---     Sokol Stodůlky A - PHA   1341 4.třída,5.třída,6.třída            
Šochman Karel 52 EGP ---     SK Úvaly S - STČ OP III 1327 OP I,OP II,OP III            
Kalaš Vladislav 85 EGP ---     Sokol Stodůlky A - PHA 4.třída 1323 4.třída,5.třída,6.třída            
EKONOMICKÝ ÚSTAV ČSAV                          
Růžička Petr 60 EKÚ 141.     Sokol Černošice S - STČ OP I 1425 OP I            
Táborský Roman 51 EKÚ 214.     xxx                    
Hájková Anna 45 EKÚ 293.     Sokol Nusle A - PHA 1253 7.třída,DŽ            
Jambor Václav 45 EKÚ 345.     xxx                    
Gürlich Josef 53 EKÚ 352.     xxx                    
Bartoň Aleš 71 EKÚ 372.     Sparta Praha A - PHA 7.třída 1038   ?          
Hejnák Miloslav 57 EKÚ 383.     xxx                    
Dvořák Martin 64 EKÚ ---     xxx                    
Truhlář Karel 44 EKÚ ---     xxx   5.třída                
HARLEQUIN A                          
Hamáček Jan 58 HAR 11.     Lokomotiva Vršovice A - PHA 2.třída 1605 Divize,1.třída,2.třída            
Marek Michal 79 HAR 31.     TTC Rebel A - PHA 2.,6.třída 1600 1.třída (z) start 1.třída 25.9. - vyškrtnut ze soupisky  
Baier Miroslav 91 HAR 38.     Lokomotiva Vršovice A - PHA 2.,3.třída 1580 Divize,1.třída,2.třída            
Uhl Jiří 70 HAR 49.     TTC Rebel A - PHA 2.třída 1601 1.třída (z) start 1.třída 25.9. - vyškrtnut ze soupisky  
Dorko Tomáš 91 HAR ---     Sokol Michle A - PHA   1683 1.třída (z)            
Jiroušek Pavel 63 HAR ---     ABC Braník A - PHA   1572 2.třída            
Šinákl Jan 75 HAR ---     TTC Rebel A - PHA 2.,4.třída 1488 1.třída,2.třída start 1.třída 2.10.      
Tschunko Zdeněk 58 HAR ---     TJ Chaloupky S - STČ   1583 KP II            
HARLEQUIN B                          
Krajč Rudolf 50 HAR 60.     TTC Rebel A - PHA 2.třída 1473 1.třída,2.třída            
Melcher Marek 83 HAR 101.     TTC Rebel A - PHA 4.,6.třída 1414 1.třída,2.třída,3.třída            
Joska Tomáš 67 HAR 117.     TTC Rebel A - PHA 2.,4.třída 1334 2.třída,3.třída            
Hořejší Jiří 63 HAR 148.     TTC Rebel A - PHA 2.třída 1385 1.třída,2.třída,3.třída            
Linhart Radek 80 HAR --- ne A   Sokol Petrovice A - PHA   1462 1.třída,2.třída,3.třída start 1.třída 7.10.      
Maršíková Martina 73 HAR --- ne A   TTC Rebel / Elizza A - PHA   1466 2.liga Ž,1.třída,2.třída            
Satrapa Jan 68 HAR --- ne A   TTC Rebel A - PHA   1497 1.třída,2.třída start 1.třída 25.9. + 7.10. - vyškrtnut ze soupisky
Shivashankar Bharadwaj Mithun 90 HAR --- ne A   Sokol Petrovice A - PHA   1410 2.třída,3.třída,4.třída            
HARLEQUIN C                          
Courton Ivan 64 HAR 157.     TTC Rebel A - PHA 4.,6.,7.třída 1122 3.třída,5.třída            
Novák Milan 75 HAR 175.     TTC Rebel A - PHA 4.,6.třída 1263 2.třída,3.třída,5.třída            
Nosek David 72 HAR 229.     TTC Rebel A - PHA 4.,6.třída 1277 2.třída,3.třída,5.třída            
Ptáček Pavel 48 HAR 277.     Sokol Pyšely S - STČ OP I 1193 OP I,OP II,OP IV            
Češka Petr 66 HAR 283.     TTC Rebel A - PHA 4.,6.,7.třída 1110 3.třída,5.třída,6.třída            
Plášková Sylva 65 HAR 307.     xxx                    
Řebec René 69 HAR 317.     xxx                    
Vašák Jaroslav 57 HAR 332.     TTC Rebel A - PHA 6.,7.třída 1121 5.třída,6.třída            
Zahradnický Radek 76 HAR 359.     TTC Rebel A - PHA --- 1118 5.třída,6.třída            
Halamka Pavel 59 HAR --- ne AB   xxx                    
Hlaváč Tomáš 75 HAR --- ne AB   xxx                    
Šraga Jan 74 HAR --- ne AB   TTC Rebel A - PHA   1136 3.třída,5.třída            
Vinař Daniel 72 HAR --- ne AB   TTC Rebel A - PHA   1045 5.třída,6.třída            
NEMOCNICE NA HOMOLCE A                          
Budiš Ondřej 62 HOM 23.     Olymp Praha A - PHA 1.,3.třída 1506 1.třída (z) start 1.třída 7.10. - vyškrtnut ze soupisky  
Havel Jaroslav 46 HOM 36.     Olymp Praha A - PHA 3.třída 1493 1.třída,3.třída            
Meduna Richard 61 HOM 48.     Sokol Chrast E - PAR OP I 1617 OP I            
Pocz Štefan 54 HOM 110.     Olymp Praha A - PHA 1.,3.,4.třída 1414 1.třída,3.třída            
Boubelík Tomáš 67 HOM ---     Olymp Praha A - PHA --- 1472   ?          
Hašek Milan 67 HOM ---     xxx   1.třída 1693              
Kosek Petr 86 HOM ---     TTC Hlinsko E - PAR   1696 Divize,KP start divize 28.9.      
Ploc Marek 79 HOM ---     Olymp Praha A - PHA   1477 1.třída,3.třída start 1.třída 2.10.      
Pýcha František 72 HOM ---     Sokol Chrast E - PAR   1548 OP I            
Smékal Petr 74 HOM ---     TTC Hlinsko E - PAR (KP I) 1509 Divize,KP             
NEMOCNICE NA HOMOLCE B                          
Turek Tomáš 67 HOM 115.     Olymp Praha A - PHA 3.,4.třída 1342 1.třída,3.třída,5.třída            
Veselka Jiří st. 58 HOM 126.     SKST Liberec L - LIB   1504 Divize,KP I,KP II start 1.třída 28.9.      
Luňová Zuzana 70 HOM 163.     Elizza Praha A - PHA   1341 2.liga Ž,DŽ,5.třída            
Veselka Jiří ml. 89 HOM 212.     SKST Liberec L - LIB KP I,OP I 1197 KP II,OP I,OP II            
Hanák Petr 66 HOM --- ne A   Olymp Praha A - PHA --- 1258   ?          
Kolařík Zdeněk 47 HOM --- ne A   Olymp Praha A - PHA 3.,4.třída 1372 5.třída            
Kopřiva Radek 77 HOM --- ne A   Olymp Praha A - PHA   1437 1.třída,3.třída            
Vránová Helena 76 HOM --- ne A   Elizza Praha A - PHA --- 1322 2.liga Ž,DŽ,5.třída            
NEMOCNICE NA HOMOLCE C                          
Pocz Tomáš 79 HOM 114. ne B   Olymp Praha A - PHA 4.třída 1399 1.třída,3.třída,5.třída            
Svatoňová Tereza 98 HOM 184.     SKST Děčín U - UST 1LŽ 1452   ?          
Forejt Lukáš 85 HOM 204.     Olymp Praha A - PHA 4.třída 1289 1.třída,3.třída,5.třída            
Šindelář Michal 73 HOM 224.     Olymp Praha A - PHA 4.třída 1203 5.třída            
Hlaváček Ivan 44 HOM 258.     Lokomotiva Vršovice A - PHA 3.,4.třída 1251 4.třída,5.třída,6.třída            
Hanek Stanislav ml. 75 HOM --- ne AB   xxx                    
Hanek Stanislav st. 47 HOM --- ne AB   Lokomotiva Vršovice A - PHA 6.třída 1092 4.třída,5.třída,6.třída            
Novotný Martin 68 HOM --- ne AB   Olymp Praha A - PHA --- 1172 5.třída            
Pozníček Josef 46 HOM --- ne AB   Olymp Praha A - PHA 3.,4.třída 1127 1.třída,3.třída,5.třída            
Synek Jaroslav 50 HOM --- ne AB   xxx                    
Veselý Jiří 81 HOM --- ne AB   xxx                    
Závora Jiří 42 HOM --- ne AB   Sokol Michle A - PHA 1.třída 1332 3.třída            
NEMOCNICE NA HOMOLCE D                          
Pozníček Miloš 74 HOM 274.     xxx                    
Puklický Vladimír 43 HOM 275.     xxx                    
Kypr Zdeněk 54 HOM 281.     xxx                    
Květoň František 46 HOM 312.     xxx                    
Kochlöffl Roman 64 HOM 315.     Olymp Praha A - PHA 4.třída 1115 5.třída            
Horák Eduard 58 HOM 380.     xxx                    
Colat Václav 46 HOM --- ne ABC   xxx                    
Chmelík Vladislav 55 HOM --- ne ABC   xxx                    
Gregořica Tomáš 75 HOM --- ne ABC   xxx                    
Vyskočil Roman 48 HOM --- ne ABC   xxx                    
TTC HURIKÁN                          
Kurková Marie 73 HUR 130.     Viktoria Vestec S - STČ OP I 1309 OP I,OP II            
Ráb Václav 83 HUR 138.     Viktoria Vestec S - STČ   1217 OP I,OP II            
Novák Martin 87 HUR 164.     xxx                    
Jungvirt Tomáš 81 HUR 171.     Viktoria Vestec S - STČ OP II 1360 OP I,OP II            
Pecháček Jiří 84 HUR 173.     Sokol Bludov M - OLO OP I,II 1325 OP III            
Procházka Martin 67 HUR 276.     xxx                    
Kunc Pavel 87 HUR 303.     xxx                    
Zedník Jiří 47 HUR 335.     xxx                    
Janko Karel 74 HUR ---     xxx                    
Krause Rudolf 83 HUR ---     xxx                    
Kunc Jiří 51 HUR ---     xxx                    
Rábová Hana 89 HUR ---     xxx                    
Smolák Michal 97 HUR ---     xxx                    
Šobáň Radek 87 HUR ---     Lokomotiva Vršovice A - PHA 2.,3.třída 1511 1.třída,2.třída,3.třída            
Tojnar Jiří 91 HUR ---     xxx                    
JIŽNÍ MĚSTO A                          
Flídr Josef 60 JIM 17.     TTC Elizza A - PHA 3.třída 1538 2.třída,3.třída            
Šimeček Jan 95 JIM 28.     TTC Elizza A - PHA 1.,2.,3.třída 1562 2.třída,3.třída            
Kubala Svatopluk 51 JIM 32.     Sokol Bohumín T - MSL OP I 1607 OP I            
Vožický Bohumil 57 JIM 51.     TTC Elizza A - PHA 2.,3.,4.třída 1601 1.třída,2.třída,3.třída            
Kaňka Tomáš 76 JIM ---     TTC Elizza A - PHA   1439 2.třída,3.třída            
Pícha David 71 JIM ---     Sokol Petrovice A - PHA 2.,3.třída 1434 2.třída,3.třída            
JIŽNÍ MĚSTO B                          
Bujárek Milan 54 JIM 71.     Sokol Mníšek S - STČ OP I,II 1426 KP II,OP I,OP II            
Lanc Pavel 62 JIM 76.     TTC Elizza A - PHA --- 1478   ?          
Kotlorz Lukáš 89 JIM 78.     TTC Elizza A - PHA 2.,3.,4.třída 1459 2.třída,3.třída            
Vrážel Jiří 61 JIM 82.     xxx                    
Matuška František 62 JIM 124.     Sokol Petrovice A - PHA 2.,3.třída 1436 2.třída,3.třída            
Duchoň Čestmír 58 JIM 218.     KK Kontruktiva S - STČ OP II 1178 6.třída            
Fausek Jiří 71 JIM --- ne A   TTC Elizza A - PHA 2.,3.,4.třída 1338 3.třída,5.třída            
Horák Josef 62 JIM --- ne A   TTC Elizza A - PHA   1285   ?          
Houdek Roman 72 JIM --- ne A   SK Starý Mateřov E - PAR --- 1495   ?          
Lachout Miroslav 54 JIM --- ne A   Viktoria Vestec S - STČ   1508   ?          
Matějíček Marcel 79 JIM --- ne A   KST Slatina S - STČ OP I 1516 OP I            
Novák Roman 69 JIM --- ne A   xxx                    
Sága Marian 85 JIM --- ne A   xxx     1291              
Sixta Jaroslav 55 JIM --- ne A   Sokol Stodůlky A - PHA --- 1022   ?          
Šarlinger Rudolf 39 JIM --- ne A   xxx                    
Šimánek Lubomír 43 JIM --- ne A   SK Slivenec A - PHA 3.,5.třída 1278   ?          
Šlepecký Viktor 96 JIM --- ne A   xxx                    
Vitaljič Ivo 55 JIM --- ne A   TTC Elizza A - PHA   1501   ?          
JLV                          
Žydyk Roman 96 JLV 161.     ST Benešov S - STČ OP I 1495 KP I,KP II            
Stanovský Petr 80 JLV 246.     Sokol Ostředek S - STČ OP I 1202 OP IV            
Pekárek Milan 74 JLV 292.     Sokol Divišov S - STČ OP I 1156 OP I,OP III            
Styblík Petr 69 JLV 343.     Sokol Ostředek S - STČ OP I 969 OP I,OP II,OP IV            
Kožaný Petr 77 JLV 353.     KST OBO Praha A - PHA 7.třída 976 7.třída            
Mrázek Miroslav 64 JLV 369.     ST Benešov S - STČ --- 966 OP I            
Bartůšková Jarmila 68 JLV ---     Sokol Ostředek S - STČ   1060 OP I,OP II,OP IV            
Carbol Radim 75 JLV ---     xxx                    
Hajzlerová Daniela 59 JLV ---     xxx                    
Hausmann Josef 58 JLV ---     KST OBO Praha A - PHA 7.třída 1130 7.třída            
Kobliha Pavel 68 JLV ---     KST OBO Praha A - PHA   962 7.třída            
Kočik Radomír 84 JLV ---     xxx                    
Morda Jan 74 JLV ---     xxx                    
Novák Vítězslav 74 JLV ---     xxx   OP II                
Pak Viktor 53 JLV ---     Sokol Kostelec n.Č.L. S - STČ   1353 KP II,OP I            
Vlk Jaromír 82 JLV ---     Sokol Divišov S - STČ --- 1126 OP I,OP III            
Žydyk Juraj 71 JLV ---     Sokol Ostředek S - STČ OP II 1239 OP I,OP II            
TULOS KOBYLISY                          
Hromádka Ondřej 80 KOB 237.     xxx                    
Šubík Petr 74 KOB 230.     xxx                    
Horáček Jiří 80 KOB 268.     xxx                    
Seidel Pavel 63 KOB 319.     xxx                    
Šubík Jan 66 KOB 331.     xxx                    
Horáčková Marta 48 KOB 346.     xxx                    
Eberová Jiřina 54 KOB 347.     xxx                    
Chalupa Jiří 64 KOB ---     xxx                    
Martinec Jaroslav 75 KOB ---     xxx                    
Pešta Vítězslav 91 KOB ---     xxx                    
Štajnc Jaroslav 81 KOB ---     xxx                    
KYTARY.CZ                          
Pecka Tomáš 90 KYT 265.     xxx                    
Lédr Aleš 83 KYT 267.     xxx                    
Trnka Vítězslav 76 KYT 286.     xxx                    
Hrdlička Filip 82 KYT 341.     xxx                    
Malý Petr 76 KYT 354.     xxx                    
Bukovský Petr 75 KYT ---     xxx                    
Würtherle Jiří 85 KYT ---     xxx                    
Zajíček Petr 77 KYT ---     xxx                    
MALEŠICE A                          
Hofman Jaroslav 53 MAL 12.     TJ Malešice A - PHA 2.třída 1597 2.třída            
Ševčík Ivan 59 MAL 18.     TJ Malešice A - PHA 2.,3.třída 1579 2.třída            
Vedral František 54 MAL 33.     TJ Malešice A - PHA 2.třída 1568 2.třída,3.třída            
Šimberský Jiří 50 MAL 41.     TJ Malešice A - PHA 3.třída 1444 2.třída,3.třída            
Vorel Martin 69 MAL 52.     TJ Malešice A - PHA 2.třída 1463 2.třída,3.třída            
Tomek Jakub 66 MAL ---     TJ Malešice A - PHA 3.,4.třída 1362 3.třída,5.třída            
MALEŠICE B                          
Rybenský Marek 69 MAL 61.     TJ Malešice A - PHA 4.třída 1519 2.třída,3.třída            
Vřešťál Milan 89 MAL 72.     Sokol Žižkov A - PHA 2.třída 1450 2.třída,3.třída            
Kanzelsberger Martin 72 MAL 92.     Sokol Žižkov A - PHA 2.třída 1470 2.třída,3.třída            
Bednář Petr 63 MAL 125.     TJ Malešice A - PHA 4.,5.třída 1362 2.třída,3.třída            
Zseller Jiří 75 MAL 201.     TJ Malešice A - PHA 4.,5.třída 1280 3.třída,5.třída            
Tichý Pavel 69 MAL 304.     TJ Malešice A - PHA --- 1186 3.třída,5.třída            
Vanka Petr 65 MAL --- ne A   TJ Malešice A - PHA 5.třída 1128 3.třída,5.třída            
MALEŠICE C                          
Hanšpach Daniel 63 MAL 93.     TJ Malešice A - PHA 3,4.třída 1395 2.třída,3.třída            
Marek Jaroslav  53 MAL 146.     TJ Malešice A - PHA 5.třída 1366 3.třída,5.třída            
Ibl Josef 45 MAL 176.     TJ Malešice A - PHA --- 1301 3.třída            
Jiřička Miroslav 57 MAL 196.     TJ Malešice A - PHA 5.třída 1347 3.třída,5.třída            
Mareš Petr 81 MAL 200.     Sokol Podolí A - PHA 5.třída 1271 5.třída,6.třída            
Karpíšek Miloš 55 MAL 284.     TJ Malešice A - PHA ---   5.třída            
Dufek Stanislav 40 MAL --- ne AB   TJ Malešice A - PHA 5.třída 1229   ?          
Farář Petr 79 MAL --- ne AB   Sokol Běchovice A - PHA   1433 1.třída,3.třída            
Skoupý Libor 68 MAL --- ne AB   TJ Malešice A - PHA 4.,5.třída 1312 3.třída,5.třída            
MATUNA DREAM A                          
Zvolský Miroslav 64 MAT 15.     ST Benešov S - STČ KP II, OP I 1576 KP II            
Bláha Milan 49 MAT 54.     Slovan Bohnice A - PHA 1.,2.třída 1547 Divize,1.třída,2.třída            
Slavata Josef 52 MAT ---     Slovan Bohnice A - PHA 2.,3.třída 1391 2.třída,3.třída,4.třída            
Pinkas Jan 56 MAT ---     Slovan Bohnice A - PHA 2.,3.třída 1377 2.třída,3.třída,4.třída            
MATUNA DREAM B                          
Hluchý Marek 89 MAT 16. ne A   Sokol Rudná S - STČ KP II 1578 KP I (z) start 1.třída 28.9. - vyškrtnut ze soupisky  
Rudolf Tomáš 73 MAT 20. ne A   TJ Úholičky S - STČ OP I 1706 KP II            
Vojtěch Dušan 73 MAT 25. ne A   TJ Úholičky S - STČ OP I 1588 KP II            
Januš Ivan 58 MAT 42.     Sokol Votice S - STČ OP I 1511 OP I            
Kaděrka Rudolf 71 MAT --- ne A   Sokol Běchovice A - PHA --- 1515 1.třída,3.třída            
Novák Martin 74 MAT --- ne A   TJ Úholičky S - STČ OP I 1396 KP II            
MATUNA DREAM C                          
Tomášek Jiří 82 MAT 37. ne AB   Sokol Kopidlno H - KHR OP II 1525 OP II            
Fišer Petr 83 MAT 94.     TJ Pankrác A - PHA 2.třída 1514 1.třída,2.třída            
Novosad Rostislav 60 MAT 102.     Slovan Bohnice A - PHA 2.,3.,4.třída 1427              
Müller Václav 52 MAT 104.     Sokol Voznice S - STČ KP II 1371 OP I,OP II            
Kotrbáček Petr 64 MAT 106.     Sokol Líbeznice S - STČ OP I 1538 OP I            
Dohnal Jiří 45 MAT --- ne AB   xxx                    
Mádr Václav 55 MAT --- ne AB   Slavoj Čerčany S - STČ --- 1306 OP II            
Vocel Viktor 75 MAT --- ne AB   Slavoj Čerčany S - STČ --- 1290 OP II            
MATUNA DREAM D                          
Matuna Václav 57 MAT 75. ne BC   Slovan Bohnice A - PHA 2.,3.třída 1541 Divize,1.třída,2.třída            
Fišer Martin 59 MAT 116. ne C   TJ Pankrác A - PHA 2.třída 1371 1.třída,2.třída,4.třída            
Hadrava Miloslav 55 MAT 120.     TJ Úholičky S - STČ 3.třída 1343 KP II,OP I            
Laštůvka Petr 82 MAT 135.     Sokol Líbeznice S - STČ 3.třída (PHA) 1494 OP I            
Procházka Petr 50 MAT 150.     Sokol Kopidlno H - KHR OP II 1449 OP II            
Žádník Jiří 61 MAT 172.     Slavoj Čerčany S - STČ OP I 1338 OP I            
Palička Josef 56 MAT 179.     Sokol Kopidlno H - KHR OP II 1315 OP II            
Šrámek Pavel 57 MAT 189.     Slavoj Čerčany S - STČ --- 1297 OP II            
Babický Lukáš 88 MAT 222.     Sokol Stodůlky S - STČ --- 1240 5.třída,6.třída,7.třída            
Gargulák František 50 MAT 235.     Sokol Stodůlky A - PHA 5.třída 1246 5.třída,6.třída,7.třída            
Tomašovič Ivan 49 MAT 240.     Slavoj Čerčany S - STČ OP I 1245 OP II            
Györi Gabriel 86 MAT 321.     xxx   6.třída                
Radnicová Jana 55 MAT 339.     xxx                    
Charvátová Zuzana 78 MAT 373.     Sokol Stodůlky A - PHA   817 DŽ,7.třída            
Matunová Alena 89 MAT 376.     xxx                    
DP-METRO                          
Thomka Pavel 66 MET 50.     Slovan Bohnice A - PHA 3.třída 1502 1.třída,2.třída,3.třída            
Štěpánek Petr 59 MET 95.     xxx                    
Kříž Pavel 67 MET 178.     xxx                    
Kožíšek Tomáš 61 MET 181.     TJ Mnichovice S - STČ OP I,II 1338 OP I            
Veselík Pavel 60 MET 192.     TTC Svatkovice C - JHČ OP I 1369 OP I            
Soukup Jindřich 53 MET 202.     TTC Svatkovice C - JHČ OP I 1180 OP I            
Čáp Martin 75 MET ---     Sokol Černošice S - STČ OP II,III 1201 OP I,OP III            
Maryška Jindřich 56 MET ---     TTC Svatkovice C - JHČ OP I 1143 OP I            
Ouda Pavel 51 MET ---     Sokol Velké Popovice S - STČ KP I,OP II 1423 OP I,OP II,OP III            
Roško Jaroslav 58 MET ---     Sokol Velké Popovice S - STČ --- 1380   ?          
Stočes František 47 MET ---     Sokol Hluboš Paseky S - STČ OP I,II 1170 OP I,OP II            
Treybal Václav 58 MET ---     Sokol Žižkov A - PHA 4.třída 1227 2.třída,3.třída,6.třída            
MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ                          
Viengngeun Nokeo 65 MZE 56.     xxx                    
Fišer Josef 83 MZE 57.     Sokol Žižkov A - PHA 2.,3.,4.třída 1473 2.třída,3.třída            
Novák Viktor 61 MZE 90.     xxx                    
Keophouvong Sisay 64 MZE 156.     xxx                    
Votoček Jaroslav 50 MZE 251.     Sokol Libčice S - STČ OP II 1111 OP III            
Olach Miloslav 45 MZE 272.     Sokol Žižkov A - PHA 4.,5.třída 1232 2.třída,3.třída,6.třída            
Elčkner Miroslav ml. 74 MZE ---     Sokol Žižkov A - PHA 2.,3.,4.třída 1460 2.třída,3.třída            
Elčkner Miroslav st. 46 MZE ---     Sokol Žižkov A - PHA 4.,5.třída 1283 2.třída,3.třída,6.třída            
Hruban Vladimír 53 MZE ---     Sokol Stodůlky A - PHA 5.,7.třída 1080 7.třída            
Jirků Jaromír 91 MZE ---     Olymp Praha A - PHA 3.,4.třída 1283 1.třída,3.třída,5.třída            
Kačerovský Zdeněk 75 MZE ---     Sokol Středokluky S - STČ OP I 1484 OP II            
Rothbauer Jan 49 MZE ---     xxx                    
Rozsíval Oldřich 47 MZE ---     xxx                    
Zbírkovský Milan 54 MZE ---     Sokol Unhošť S - STČ KP II, OP I 1331 KP II,OP I            
OLYMPIA                          
Grym David 91 OLY 328.     xxx                    
Procházka Vít 81 OLY 350.     xxx                    
Svoboda Petr 79 OLY 351.     xxx                    
Hošek Lukáš 80 OLY ---     xxx                    
Kubík Jan 79 OLY ---     xxx                    
Šindler Petr 78 OLY ---     xxx                    
Tanciburek Standa 91 OLY ---     xxx                    
Valášek Roman 77 OLY ---     xxx                    
Wirth Samuel 01 OLY ---     xxx                    
OREL I.F. A                          
Procházka Ivan ml. 83 ORE 14.     Sokol Běchovice A - PHA 2.třída 1520 1.třída,3.třída            
Kvasnička Daniel 85 ORE 24.     TTC Žehuň S - STČ KP II 1636 KP II            
Král Martin 71 ORE 27.     TJ Malešice A - PHA 2.,3.třída 1468 2.třída,3.třída            
Liška Jan 78 ORE 29.     TJ Malešice A - PHA   1575 2.třída            
Švec Ondřej 77 ORE ---     TJ Malešice A - PHA 2.třída 1660 2.třída            
OREL I.F. B                          
Šprongl Jaroslav 72 ORE 43.     Sokol Běchovice A - PHA 2.,4.třída 1504 1.třída,3.třída            
Vítek Milan 78 ORE 53.     Sokol Běchovice A - PHA 2.,4.třída 1487 3.třída            
Čermák Jiří 58 ORE 63.     Sokol Žižkov A - PHA 3.,4.,5.třída 1501 2.třída,3.třída            
Chmelík David 69 ORE 70.     Sokol Běchovice A - PHA 4.,5.třída 1340 1.třída,3.třída,5.třída            
Brůčková Marie 71 ORE --- ne A   Sokol Běchovice A - PHA 4.třída 1387 3.třída,5.třída            
Jírů Libor 70 ORE --- ne A   Spartak Pelhřimov J - VYS   1586 KP III            
Richter Jan 73 ORE --- ne A   Sokol Běchovice A - PHA 2.,4.třída 1429 1.třída,3.třída,5.třída            
OREL I.F. C                          
Čuda Jan 83 ORE 107.     TJ Malešice A - PHA 2.,3.třída 1416 2.třída,3.třída            
Dvořák Petr 83 ORE 108.     Sokol Běchovice A - PHA 2.,4.,5.třída 1413 1.třída,3.třída,5.třída            
Brill Luděk 66 ORE 147.     xxx                    
Sedmík Zdeněk 80 ORE 165.     Sokol Rudná S - STČ OP I 1371 OP II            
Brill Filip 91 ORE 188.     xxx                    
Neubauer Lukáš 73 ORE 203.     TJ Sadská S - STČ OP II 1330 KP II,OP I            
Schneidewind Michal 72 ORE 213.     xxx                    
Hrubý Bohuslav 55 ORE 244.     Sokol Česká Skalice H - HRK OP II,IV 1245 OP II,OP III            
Procházka Ivan 46 ORE 273. na 2 soupiskách ! Sokol Běchovice A - PHA   1196 5.třída,6.třída vyškrtnut ze soupisky 8.10. (nastoupil za Běchovice)
Charvát Vojtěch 51 ORE --- ne AB   Sokol Rudná S - STČ OP II,III 1248 OP I,OP II            
ORION MODŘANY A                          
Fialka Jindřich 74 ORI 1.     Orion Praha A - PHA     2.třída            
Abrahám Petr 63 ORI 6.     Orion Praha A - PHA 2.třída 1521 2.třída            
Škarban Jan 98 ORI 10.     Slavoj Praha A - PHA   1714 Divize (z)            
Marek Vladimír 60 ORI 19.     Sokol Petrovice A - PHA 2.třída 1493 2.třída            
Dušek Zdeněk 75 ORI 21.     Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1555 2.třída            
Matoušek Pavel 65 ORI ---     Orion Praha A - PHA   1491 2.třída            
Sedláček Luděk 73 ORI ---     Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1668 OP I            
ORION MODŘANY B                          
Huleš Jiří 56 ORI 30.     Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1530 2.třída            
Pham Tung Duong 80 ORI 54.     Orion Praha A - PHA   1525 2.třída            
Fischer Jiří 64 ORI 98.     Sokol Černošice S - STČ OP I 1427 OP I            
Bláha Jaroslav 53 ORI 112.     Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1381 2.třída            
Železný Miroslav 67 ORI 113.     Lokomotiva Vršovice A - PHA 2.,3.třída 1493 2.třída,3.třída,4.třída            
Hrubec Vladimír 57 ORI 144.     Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1460 2.třída            
Dang Tuan Dat 77 ORI --- ne A   Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1495   ?          
Jirák Jiří 60 ORI --- ne A   Orion Praha A - PHA 5.třída 1129 2.třída,4.třída            
Krejsa Josef 48 ORI --- ne A   Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1135 2.třída            
Marcinčik Michal 66 ORI --- ne A   Sokol Tatobity L - LIB OP I 1141 OP I,OP II,OP III            
Novák Jan 51 ORI --- ne A   Orion Praha A - PHA --- 1270 2.třída            
Svatoň Petr 71 ORI --- ne A   Orion Praha A - PHA 2.,5.třída 1176 2.třída,4.třída            
PANKRÁC                          
Pejchal Vlastimil 62 PAN 137.     TJ Pankrác A - PHA 5.třída 1443 1.třída,2.třída,4.třída            
Holub Martin 78 PAN 155.     TJ Pankrác A - PHA 2.,5.třída 1319 1.třída,2.třída,4.třída            
Bauer Radek 65 PAN 158.     TJ Pankrác A - PHA 5.třída 1302 1.třída,2.třída,4.třída            
Policar David 73 PAN 166.     xxx                    
Pastír Jiří 71 PAN 185.     TJ Pankrác A - PHA 1.,2.,5.třída 1475 1.třída,2.třída,4.třída            
Hlaváč Jiří 49 PAN ---     Konstruktiva Praha A - PHA 7.třída 929 6.třída,7.třída            
Lauko Ladislav 76 PAN ---     Viktoria Vestec S - STČ OP II 1547 OP I            
Semrád Petr 80 PAN ---     Sokol Velké Popovice S - STČ OP II 1625 KP II,OP I            
Siblík Michal 77 PAN ---     TJ Pankrác A - PHA 2.,5.třída 1230 1.třída,2.třída,4.třída            
Strnad Martin 98 PAN ---     Sokol Velké Popovice S - STČ   1413 KP II,OP I            
Tůma Ladislav 78 PAN ---     TJ Pankrác A - PHA 2.,5.třída 1535 1.třída,2.třída start 1.třída 3.10.      
PRAGA                          
Dyršmíd Milan 56 PRA 34.     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.třída 1541 3.třída            
Pešek Miroslav 86 PRA 45.     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.třída 1500 3.třída            
Kartaš Zdeněk 64 PRA 122.     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.,4.třída 1377 3.třída,5.třída            
Kobras Ludvík 64 PRA 123.     Sokol Nové Vysočany A - PHA 4.třída 1382 3.třída,5.třída            
Adámek Jiří 48 PRA 217.     Sokol Nové Vysočany A - PHA 4.,5.,6.třída 1227 3.třída,5.třída,6.třída            
Černý Ondřej 82 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 5.třída 1365 3.třída,5.třída            
Hromek Emil 44 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA   1338   ?          
Jonák Přemysl 56 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 5.,6.třída 1205 3.třída,5.třída,6.třída            
Klindera Antonín 46 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.,5.třída 1150 6.třída,7.třída            
Kňažík Ondřej 93 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.,4.,5.třída 1438 3.třída            
Kruchina Jiří 72 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.třída 1528 3.třída            
Litomiský Petr 82 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.,4.,5.třída 1332 3.třída,5.třída            
Nousek Jiří 53 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.třída 1422 5.třída            
Vytisk Václav 50 PRA ---     Sokol Nové Vysočany A - PHA 3.,4.třída 1220 3.třída,5.třída,6.třída            
PRAŽSKÉ SLUŽBY A                          
Chalupa Jaroslav 83 PSL 44.     Sparta Praha A - PHA 2.,3.třída 1526   ?          
Roušar Martin 83 PSL 83.     SK Korouhev-Borová E - PAR OP I 1451 OP I            
Botoněk Ivo 73 PSL 87.     xxx     1366              
Jankovec Jiří 78 PSL 119.     Sparta Praha A - PHA --- 1455 2.třída,3.třída,4.třída            
Kočí Štěpán 88 PSL ---     Sparta Praha A - PHA   1449 3.třída,4.třída            
Popelka Antonín 68 PSL ---     Sokol Břevnov A - PHA 3.třída 1424 4.třída            
PRAŽSKÉ SLUŽBY B                          
Roušar Michal 91 PSL 186.     SK Korouhev-Borová E - PAR OP I 1317 OP I            
Jágr Martin 60 PSL 194.     Sokol Stodůlky A - PHA 4.třída 1274 5.třída,6.třída,7.třída            
Prchal Jiří 82 PSL 197.     xxx                    
Ptáček Jan 63 PSL 220.     Sokol Břevnov A - PHA 3.třída 1294 4.třída            
Zelenka Jaromír 68 PSL 271.     xxx                    
Zvolánek Václav 76 PSL 297.     Sokol Břevnov A - PHA 6.třída 1112 4.třída,7.třída            
Brož Zdeněk 63 PSL --- ne A   xxx     1122              
Červenka Boris 64 PSL --- ne A   Sokol Břevnov A - PHA   1210 4.třída,7.třída            
Fejks Michal 82 PSL --- ne A   TTC Praha A - PHA 5.třída 1233   ?          
Margaritov Dimitr 53 PSL --- ne A   Sokol Břevnov A - PHA 3.,6.třída 919 4.třída,7.třída            
Sabuka David 75 PSL --- ne A   Sokol Břevnov A - PHA   1356 4.třída,7.třída            
Szilagyi Tomáš 86 PSL --- ne A   TTC Praha A - PHA   1298 4.třída            
RAFASI A                          
Žižka Ladislav 89 RAF 118.     Sparta Praha A - PHA   1352 4.třída,5.třída            
Kouřim Tomáš 86 RAF 129.     xxx                    
Habásko Petr 89 RAF 131.     xxx                    
Suchomel Aleš 95 RAF 140.     xxx                    
RAFASI B                          
Ševčík Tomáš ml. 70 RAF 209.     xxx                    
Fára Pavel 74 RAF 223.     xxx                    
Vítek Miloš 99 RAF 263.     Sokol Nové Veselí J - VYS   1192 OP II,OP IV            
Rousse Jerome 85 RAF 361.     xxx                    
Ondráček Jan 87 RAF 379.     xxx                    
Baudoux Gaetan 82 RAF 387.     xxx                    
Gazdík Roman 79 RAF 387.     xxx                    
Ševčík Tomáš st. 44 RAF 393.     xxx                    
Fára Jindřich 42 RAF --- ne A   xxx                    
Randák Michal 42 RAF --- ne A   xxx                    
Siegler Josef 48 RAF --- ne A   xxx                    
Šindelář Jakub 85 RAF --- ne A   xxx                    
Štětina Václav 69 RAF --- ne A   xxx                    
RED DEVILS                          
Látal Jan 83 RDE 64.     SK Dolní Měcholupy A - PHA 3.třída 1529 2.třída            
Mikšátko Roman 61 RDE 143.     TJ Zelená Liška A - PHA 3.,5.,6.třída 1242 4.třída,5.třída,6.třída            
Nagy Ondrej 64 RDE 152.     SANK Běchovice A - PHA 4.,5.,6.třída 1346 5.třída            
Lhoták Petr 65 RDE 169.     TJ Zelená Liška A - PHA 3.třída 1317 4.třída,5.třída            
Faistaver Patrik 93 RDE 211.     TJ Zelená Liška A - PHA 5.třída 1466 4.třída            
Levý Jiří 70 RDE 234.     TJ Zelená Liška A - PHA 3.,5.,6.třída 1252 4.třída,5.třída,6.třída            
Adam Václav 98 RDE 269.     TJ Zelená Liška A - PHA OP I,II (JIH) 1185 4.třída,5.třída,6.třída            
Holštein Jaroslav 60 RDE ---     TJ Zelená Liška A - PHA 3.,5.,6.třída 1318 4.třída,5.třída            
Krieger Karel 57 RDE ---     TJ Zelená Liška A - PHA 3.,5.,6.třída 1222 4.třída,5.třída,6.třída            
Procházka Vladimír 60 RDE ---     Sokol Líbeznice S - STČ OP I,II 1283 OP I,OP II            
Veselíková Pavla 89 RDE ---     TTC Svatkovice / Z.Liška C - JHČ   1020 OP I / 1.třídaŽ            
Žďárský Zdeněk 49 RDE ---     TJ Zelená Liška A - PHA 3.,5.třída 1360 4.třída,5.třída            
ROKOSKA                          
Stočes Petr 56 ROK 82.     OAZA Praha A - PHA 4.,6.třída 1363 3.třída,4.třída,5.třída            
Fabian Jiří 58 ROK 133.     OAZA Praha A - PHA 4.třída 1394 3.třída,4.třída,5.třída            
Kadlec Antonín 72 ROK 180.     TTC Elizza A - PHA 4.,6.třída 1352 5.třída            
Totzauer Karel 41 ROK 261.     OAZA Praha A - PHA 4.,6.třída 1204 4.třída,5.třída            
Brenner Zdeněk 56 ROK 302.     OAZA Praha A - PHA 6.třída 1269 3.třída,4.třída,5.třída            
Stýblo Jaroslav 73 ROK 306.     OAZA Praha A - PHA 6.třída 1077 4.třída,5.třída            
Dusbaba Miroslav 45 ROK 309.     OAZA Praha A - PHA 6.třída 1045 5.třída            
Dlouhý Karel 69 ROK ---     OAZA Praha A - PHA 4.třída 1433 1.třída,3.třída,4.třída            
Hezina Jiří 45 ROK ---     OAZA Praha A - PHA 6.třída 1128 4.třída,5.třída            
PPK RUZYNĚ A                          
Baier Tomáš 75 RUZ 22.     xxx                    
Mlejnek Jiří 77 RUZ 26.     Spartak Čelákovice S - STČ   1602 Divize,OP I start divize 28.9. + 12.10. - vyškrtnut ze soupisky
Geisler Jakub 74 RUZ 77.     xxx                    
Bittner Václav 74 RUZ 149.     xxx                    
Nosál Petr 73 RUZ 159.     xxx                    
Hlobil Stanislav 74 RUZ ---     TTC Kladno S - STČ   1484 Divize,KP II,OP I            
Sklenář Filip 75 RUZ ---     xxx                    
PPK RUZYNĚ B                          
Krch Lukáš 80 RUZ 233.     xxx                    
Krutina Miroslav 73 RUZ 236.     xxx                    
Ransdorf Miroslav 73 RUZ 241.     xxx                    
Nalezený Jan 77 RUZ 249.     xxx                    
Vašek Roman 75 RUZ 260.     xxx                    
PPK RUZYNĚ C                          
Malina Dalibor 78 RUZ 270.     xxx                    
Oupic Miroslav 70 RUZ 296.     xxx                    
Sedláček Martin 80 RUZ 300.     xxx                    
Sedlecký Robert 64 RUZ 305.     xxx                    
Linka Vladislav 57 RUZ 330.     xxx                    
Kysilka Jan 75 RUZ 374.     xxx                    
Kohout Pavel 86 RUZ 396.     xxx                    
Palek Luděk 76 RUZ --- ne AB   xxx                    
Vaňha Michal 71 RUZ --- ne AB   xxx                    
SALÁTI                          
Laube David 99 SAL 151.     Sokol Žižkov A - PHA 6.třída 1229 3.třída,6.třída            
Horák Michal 90 SAL 162.     xxx                    
Smékal Martin 67 SAL 227.     xxx                    
Laube Milan 67 SAL 248.     Sokol Žižkov A - PHA   1132 6.třída            
Zacharda Aleš 72 SAL 280.     Viktorie Ořech S - STČ OP III 1205 OP I,OP II,OP III            
Bulín Zdeněk 72 SAL ---     Viktorie Ořech S - STČ   1189 OP I,OP II            
Halodová Petra 74 SAL ---     xxx                    
Janouch Lukáš 89 SAL ---     xxx                    
Janouch Rudolf 65 SAL ---     xxx                    
Nikodém Radek 68 SAL ---     xxx                    
Vichnar David 83 SAL ---     xxx                    
SLIVENEC A                          
Martinek Patrik 74 SLI 39.     SK Dolní Měcholupy A - PHA 3.třída 1485 2.třída,4.třída            
Pospíšil Alois 57 SLI 58.     SK Slivenec A - PHA 3.třída 1495 3.třída            
Bratka Arnošt 50 SLI 66.     SK Slivenec A - PHA 3.třída 1428 3.třída            
Arsenjev Petr 76 SLI 153.     SK Slivenec A - PHA 3.třída 1375 3.třída,4.třída            
Brož Josef 52 SLI ---     SK Dolní Měcholupy A - PHA 3.,4.třída 1367 2.třída,4.třída,6.třída            
Procházka Radek 70 SLI ---     SK Dolní Měcholupy A - PHA 3.třída 1591 2.třída            
Vojta Martin 68 SLI ---     SK Dolní Měcholupy A - PHA 3.,4.,7.třída 1469 2.třída,4.třída            
Vostřes František 56 SLI ---     SK Slivenec A - PHA --- 1362   ?          
SLIVENEC B                          
Kop František 59 SLI 139. ne A   SK Slivenec A - PHA 3.,5.,6.třída 1381 3.třída,4.třída            
Klofanda Ladislav 51 SLI 168.     SK Slivenec A - PHA --- 1365   ?          
Jůzek Karel 53 SLI 170.     SK Slivenec A - PHA 3.,5.třída 1320 3.třída,4.třída            
Helcl Daniel 75 SLI 207.     SK Slivenec A - PHA 5.,6.,7.třída 1329 3.třída            
Čítek Roman 65 SLI 252.     SK Slivenec A - PHA 5.,6.třída 1258 3.třída,4.třída,5.třída            
Čech Ludvík 58 SLI --- ne A   TJ Mladí veteráni A - PHA   1373 5.třída            
Přeučil Jiří 47 SLI --- ne A   xxx   3.,5.třída 1242              
SLIVENEC C                          
Hrbek Ivan 55 SLI 262.     SK Slivenec A - PHA 5.,6.třída 1125 3.třída,4.třída,5.třída            
Vobruba Aleš 59 SLI 287.     SK Slivenec A - PHA 5.,6.,7.třída 1134 3.třída,4.třída,5.třída            
Svoboda Milan 51 SLI 308.     SK Slivenec A - PHA 5.,6.,7.třída 1094 4.třída,5.třída,6.třída            
Ondráček Petr 79 SLI 324.     SK Slivenec A - PHA 7.třída 942 4.třída,5.třída,6.třída            
Tvrdý Adam 76 SLI 326.     SK Slivenec A - PHA --- 1022 4.třída,5.třída,6.třída            
Jamný Pavel 75 SLI 371.     SK Slivenec A - PHA --- 851 4.třída,5.třída,6.třída            
SLIVENEC D                          
Hrubý Jan 67 SLI 298. ne C   Sokol Kbely A - PHA   1303 4.třída,6.třída            
Jagoš Václav 59 SLI 310.     xxx                    
Maršálek Petr 46 SLI 325.     SK Slivenec A - PHA 5.,6.,7.třída 1053 4.třída,5.třída,6.třída            
Flodr Milan 57 SLI 348.     SK Slivenec A - PHA 7.třída 958 4.třída,5.třída,6.třída            
Vanžura Jaroslav 48 SLI 349.     SK Slivenec A - PHA --- 960 4.třída,5.třída,6.třída            
Vrba Karel 48 SLI 356.     Sokol Kbely A - PHA 6.třída 1139 4.třída,6.třída            
Kulhánek Ivo 47 SLI 357.     SK Slivenec A - PHA --- 1019 4.třída,5.třída,6.třída            
Frančíková Markéta 80 SLI --- ne ABC   xxx   ---                
Janza Martin 59 SLI --- ne ABC   xxx                    
May Pavel 54 SLI --- ne ABC   Sokol Otradovice S - STČ   1164 OP I,OP II,OP IV            
Urban Miloš 49 SLI --- ne ABC   xxx   ---                
SLUŠNEJ ODDÍL                          
Mikuška Alex 84 SLO 154.     xxx                    
Schmied Stanislav 72 SLO 238.     xxx                    
Janďourek Petr 78 SLO 264.     xxx                    
Schmied Daniel 77 SLO 290.     xxx                    
Dvořák Petr 74 SLO 363.     xxx                    
Daněk Vladimír 67 SLO ---     xxx                    
Funta Vladimír 58 SLO ---     xxx                    
Klement Karel 78 SLO ---     xxx                    
Kubelka Radek 65 SLO ---     xxx                    
Malá Petra 75 SLO ---     xxx                    
Sátra Pavel 63 SLO ---     xxx                    
AC SOUTERRAIN                          
Bartoň Milan 75 SOU 99.     Sokol Libčice S - STČ OP II 1483 KP I,OP I            
Glazar František 80 SOU 121.     Sokol Lhůta P - PLZ KP II 1488 Divize,KP II            
Svoboda Jan 79 SOU 291.     xxx                    
Bém Karel 85 SOU 333.     xxx                    
Joran Viktor 78 SOU 337.     xxx                    
Haldek Petr 80 SOU ---     xxx                    
Němec Jakub 79 SOU ---     xxx                    
Nettl Tomáš 81 SOU ---     xxx                    
Pokorný Štěpán 88 SOU ---     xxx                    
SLOVAN SVOBODA                          
Vaněk Petr 47 SVO 167.     STS Pacov J - VYS OP I 1324 OP I            
Zvěřina Tomáš 76 SVO 254.     TJ Mnichovice S - STČ OP I,II 1101 OP I            
Adámek Miroslav 53 SVO 318.     Sokol Nusle A - PHA 3.,4.,5.třída 1222 4.třída,5.třída,7.třída            
Krupa Zdeněk 42 SVO 322.     Slovan Svoboda A - PHA 6.třída 1087 6.třída            
Barbora Jiří 37 SVO 336.     Slovan Svoboda A - PHA 6.třída 1040 6.třída            
Cizner Josef 42 SVO 366.     xxx                    
Žerava Miroslav 46 SVO ---     SANK Běchovice A - PHA 7.třída 1054 7.třída            
Kupec Josef 40 SVO ---     TTC Říčany S - STČ --- 1155 OP I,OP III            
ŠROBÁRKA A                          
Kormáňoš Marek 79 ŠRO 35.     xxx                    
Čtrnáct Tomáš 83 ŠRO 79.     xxx                    
Smékal Petr 73 ŠRO 127.     xxx                    
Rys David 86 ŠRO 219.     xxx                    
ŠROBÁRKA B                          
Staněk Matyáš 78 ŠRO 253.     xxx                    
Mádl Tomáš 74 ŠRO 301.     xxx                    
Baťka Petr 80 ŠRO 323.     SANK Běchovice A - PHA 7.třída 1059 7.třída            
Hauptmann Miloš 49 ŠRO 360.     xxx                    
Tučková Eliška 86 ŠRO 365.     xxx                    
Němcová Barbora 72 ŠRO 368.     xxx                    
Novotný Michal 86 ŠRO 377.     xxx                    
Formánek Jan 78 ŠRO --- ne A   xxx                    
ČESKÁ TELEVIZE A                          
Taraňko Mikhail 81 TEL 2.     AVIA Čakovice A - PHA 1.,2.třída 1633 2.třída            
Kačmar David 82 TEL 4.     Sokol Neveklov S - STČ OP I 1589 OP I            
Hrstka Tomáš 76 TEL 5.     Sokol Přezletice S - STČ KP II 1716 KP II            
Barcal Petr 66 TEL 7.     Sokol Rudná S - STČ KP II, OP I 1594 KP I (z) start KP I - vyškrtnut ze soupisky    
Vilhelm Oldřich 72 TEL 8.     Sokol Přezletice S - STČ KP II 1677 KP II            
Hladiš Libor 85 TEL ---     TJ Nivnice Z - ZLN OP I 1557 Divize,KP II            
Poláček Petr 72 TEL ---     Sokol Přezletice S - STČ   1525 KP I, ?            
Slunéčko Radek 71 TEL ---     Sokol Přezletice S - STČ   1559 KP II            
ČESKÁ TELEVIZE B                          
Holý Pavel 81 TEL 9.     Sokol Neveklov S - STČ OP I 1548 OP I            
Dvořák Jan 71 TEL 13.     Sokol Přezletice S - STČ KP II 1574 KP II            
Hanke Tomáš 76 TEL 67.     Sokol Kbely A - PHA 4.,5.třída 1384 4.třída            
Ondráček Evžen 73 TEL 68.     Sokol Přezletice S - STČ KP II 1497 KP II, ?            
Hataš Martin 63 TEL 109.     Sokol Přezletice S - STČ KP II 1462 KP II, ?            
Cankař Radek 78 TEL --- ne A   Slovan Bohnice A - PHA 3.,4.třída 1443 2.třída,3.třída            
Doležal Karel 63 TEL --- ne A   TJ Střížkov A - PHA 3.,4.třída 1428 1.třída,3.třída            
Kolda Petr 72 TEL --- ne A   TJ Střížkov A - PHA 1.,3.třída 1483 5.třída            
Kučera Dušan 76 TEL --- ne A   Sokol Kbely A - PHA 4.,5.třída 1358 4.třída,6.třída            
Lomský Gustav 56 TEL --- ne A   AVIA Čakovice A - PHA 2.,3.,5.třída 1433 2.třída,3.třída,4.třída            
Roziňák Jan 54 TEL --- ne A   TJ Srbsko S - STČ OP II 1327 OP II            
Vránek Jiří 76 TEL --- ne A   Spartak Pelhřimov J - VYS KP III 1524              
ČESKÁ TELEVIZE C                          
Schauer Patrik 75 TEL 100.     Sokol Slivenec A - PHA 4.třída 1396 3.třída            
Svoboda Vladimír 56 TEL 103.     Sokol Kbely A - PHA 4.třída 1423 4.třída            
Hrdý Jiří 55 TEL 145.     Sokol Kbely A - PHA 4.třída 1317 4.třída            
Kašpar Ladislav 49 TEL 174.     AVIA Čakovice A - PHA 2.,3.třída 1404 3.třída,4.třída,5.třída            
Farmačka Martin 74 TEL 206.     xxx                    
Jirásek Pavel 68 TEL 243.     Sokol Podolí A - PHA 6.třída 1209 5.třída,6.třída            
Vyšata Dušan 58 TEL 255.     xxx                    
Rosol Martin 66 TEL 299.     xxx                    
Dočekal Ivan 44 TEL 355.     xxx                    
Jurčík Dušan 59 TEL --- ne AB   xxx                    
Nykl Karel 47 TEL --- ne AB   xxx                    
TORISOL                          
Dvořáček Zdeněk 42 TOR 381.     xxx                    
Kalous Václav 48 TOR 390.     xxx                    
Přáda Jindřich 50 TOR 391.     xxx                    
Šuntil Stanislav 55 TOR 394.     xxx                    
Dráb František 54 TOR 397.     xxx                    
Bolek Jiří 64 TOR ---     xxx                    
Kápar Miroslav 63 TOR ---     xxx                    
Merta Jiří 48 TOR ---     Řevnická sportovní S - STČ   1066   ?          
Nykl Václav 70 TOR ---     Sokol Lety S - STČ   1234 OP I,OP II            
Zvěřina Jan 42 TOR ---     xxx                    
SOKOL TROJA                          
Žáček Václav 88 TRO 191.     Sokol Žďárná B - JMO   1372 OP I            
Brýna Karel 63 TRO 205.     TTC Praha A - PHA   1307 4.třída,6.třída            
Mutl David 80 TRO 256.     TTC Praha A - PHA 5.,6.třída 1256 4.třída,6.třída            
Frýsová Lucie 76 TRO 282.     TTC Praha A - PHA --- 1189 6.třída,7.třída            
Hrach Petr 63 TRO 294.     xxx                    
Buriánek Václav 56 TRO 358.     TTC Praha A - PHA 6.,7.třída 1118 6.třída,7.třída            
Houf Petr 68 TRO 367.     TTC Praha A - PHA   1030 6.třída,7.třída            
Havlíček Ladislav 68 TRO 384.     TTC Praha A - PHA 6.,7.třída 982 6.třída,7.třída            
Hampel Rudolf 63 TRO ---     xxx                    
Herzogová Zuzana 53 TRO ---     xxx                    
Klváček Petr 61 TRO ---     xxx                    
Kos Pavel 79 TRO ---     xxx                    
Trmota Zdeněk 65 TRO ---     TTC Praha A - PHA 5.,6.,7.třída 1099   ?          
Urválek Pavel 37 TRO ---     xxx                    
Zahradník Václav 60 TRO ---     TTC Praha A - PHA 5.třída 1270 4.třída,6.třída            
TYPHON                          
Čihák Josef 92 TYP 59.     ABC Braník A - PHA 4.třída 1490 2.třída,3.třída            
Nosál Martin 89 TYP 69.     ABC Braník A - PHA 2.,4.třída 1535 2.třída,3.třída            
Petira Martin 81 TYP 132.     ABC Braník A - PHA 4.,5.třída 1360 2.třída,3.třída,4.třída            
Kopřiva Jan 47 TYP 216.     ABC Braník A - PHA 4.,5.třída 1354 7.třída            
Zelinka Václav 51 TYP 242.     xxx   ---                
Hlaváček Petr 72 TYP ---     ABC Braník A - PHA 4.,5.třída 1014 4.třída,7.třída            
Krenk Tomáš 69 TYP ---     ABC Braník A - PHA 4.,5.,7.třída 1496 2.třída,3.třída            
Ruml Jiří 83 TYP ---     ABC Braník A - PHA   1329 2.třída,3.třída,4.třída            
Šimon Milan 59 TYP ---     ABC Braník A - PHA 4.,5.třída 1177 4.třída,7.třída            
Zimmel Václav 78 TYP ---     ABC Braník A - PHA   1331 3.třída,4.třída,7.třída            
SK VOZÍČKÁŘŮ                          
Kolenič Tibor 68 VOZ 40.     xxx                    
Mrázek Jan 82 VOZ 74.     xxx                    
Fiala Pavel 68 VOZ 199.     xxx                    
Krejčí Milan 72 VOZ 247.     xxx                    
Danko Štefan 47 VOZ ---     xxx                    
Kábrt Bohumil 52 VOZ ---     xxx                    
Vondráček Michal 86 VOZ ---     xxx                    
ZUBATÝ KAPR                          
Glivický Petr 85 ZUB 105.     xxx                    
Ženíšek Jakub 72 ZUB 187.     TJ Klučenice S - STČ OP II 1319 OP I            
Navrátil Ladislav 85 ZUB 198.     xxx   3.třída 1328              
Zavřel Lukáš 82 ZUB 208.     xxx                    
Čermák Matyáš 95 ZUB 215.     xxx                    
Diviš Ondřej 82 ZUB 342.     xxx                    
Holomek Tomáš 80 ZUB ---     xxx                    
Kalousková Jana 93 ZUB ---     xxx                    
Vrňák Jan 77 ZUB ---     xxx                    
Žídková Klára 92 ZUB ---     xxx                    
                                 
celkem 640 hráčů