1.třída 2018/2019 | ||||||||||||||||||||||
T A B U L K A P O 2 2. K O L E | ||||||||||||||||||||||
1. | Orel I.F. A | 22 | 19 | 2 | 1 | 0 | 166:54 | 81 | ||||||||||||||
2. | PPK Ruzyně A | 22 | 17 | 5 | 0 | 0 | 150:70 | 78 | ||||||||||||||
3. | Malešice B | 22 | 11 | 4 | 7 | 0 | 123:97 | 59 | ||||||||||||||
4. | Orel I.F. B | 22 | 11 | 1 | 10 | 0 | 107:113 | 56 | ||||||||||||||
5. | Praga | 22 | 10 | 3 | 9 | 0 | 107:113 | 55 | ||||||||||||||
6. | Pražské služby A | 22 | 9 | 5 | 8 | 0 | 106:114 | 54 | ||||||||||||||
7. | Česká televize B | 22 | 9 | 4 | 9 | 0 | 113:107 | 53 | ||||||||||||||
8. | SK vozíčkářů | 22 | 8 | 2 | 12 | 0 | 97:123 | 48 | ||||||||||||||
9. | Typhon | 22 | 7 | 2 | 13 | 0 | 85:135 | 45 | ||||||||||||||
10. | Matuna Dream C | 22 | 6 | 2 | 14 | 0 | 95:125 | 42 | ||||||||||||||
11. | Šrobárka A | 22 | 4 | 6 | 12 | 0 | 94:126 | 40 | ||||||||||||||
12. | Nem. Na Homolce B | 22 | 1 | 4 | 17 | 0 | 77:143 | 29 | ||||||||||||||
1.kolo | 12.kolo | |||||||||||||||||||||
17.9. - 20.9. | 7.1. - 10.1. | |||||||||||||||||||||
PPK Ruzyně A | Matuna Dream C | 8 : 2 | 8 : 2 | |||||||||||||||||||
Typhon | SK vozíčkářů | 4 : 6 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Šrobárka A | Orel I.F. B | 3 : 7 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. A | Česká televize B | 9 : 1 | 9 : 1 | |||||||||||||||||||
Malešice B | Nem. Na Homolce B | 7 : 3 | 8 : 2 | |||||||||||||||||||
Praga | Pražské služby A | 9 : 1 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
2.kolo | 13.kolo | |||||||||||||||||||||
24.9. - 27.9. | 14.1. - 17.1. | |||||||||||||||||||||
Matuna Dream C | Pražské služby A | 5 : 5 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
SK vozíčkářů | Šrobárka A | 5 : 5 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. B | Orel I.F. A | 4 : 6 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Česká televize B | Malešice B | 2 : 8 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Nem. Na Homolce B | Praga | 5 : 5 | 2 : 8 | |||||||||||||||||||
PPK Ruzyně A | Typhon | 5 : 5 | 9 : 1 | |||||||||||||||||||
3.kolo | 14.kolo | |||||||||||||||||||||
1.10. - 4.10. | 21.1. - 24.1. | |||||||||||||||||||||
PPK Ruzyně A | Šrobárka A | 9 : 1 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Typhon | Matuna Dream C | 6 : 4 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. A | SK vozíčkářů | 9 : 1 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Malešice B | Orel I.F. B | 10 : 0 | 8 : 2 | |||||||||||||||||||
Praga | Česká televize B | 5 : 5 | 0 : 10 | |||||||||||||||||||
Pražské služby A | Nem. Na Homolce B | 8 : 2 | 2 : 8 | |||||||||||||||||||
4.kolo | 15.kolo | |||||||||||||||||||||
8.10. - 11.10. | 28.1. - 31.1. | |||||||||||||||||||||
Matuna Dream C | Nem. Na Homolce B | 6 : 4 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
SK vozíčkářů | Malešice B | 6 : 4 | 2 : 8 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. B | Praga | 7 : 3 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
Česká televize B | Pražské služby A | 3 : 7 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
PPK Ruzyně A | Orel I.F. A | 5 : 5 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Typhon | Šrobárka A | 6 : 4 | 1 : 9 | |||||||||||||||||||
DNT1 | DNT4 | |||||||||||||||||||||
15.10. - 18.10. | 4.2. - 7.2. | |||||||||||||||||||||
5.kolo | 16.kolo | |||||||||||||||||||||
22.10. - 25.10. | 11.2. - 14.2. | |||||||||||||||||||||
18.2. - 21.2. | ||||||||||||||||||||||
Malešice B | PPK Ruzyně A | 4 : 6 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. A | Typhon | 10 : 0 | 10 : 0 | |||||||||||||||||||
Šrobárka A | Matuna Dream C | 3 : 7 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Praga | SK vozíčkářů | 6 : 4 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Pražské služby A | Orel I.F. B | 6 : 4 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Nem. Na Homolce B | Česká televize B | 4 : 6 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
6.kolo | 17.kolo | |||||||||||||||||||||
29.10. - 1.11. | 25.2. - 28.2. | |||||||||||||||||||||
Matuna Dream C | Česká televize B | 8 : 2 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
SK vozíčkářů | Pražské služby A | 5 : 5 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. B | Nem. Na Homolce B | 6 : 4 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
PPK Ruzyně A | Praga | 5 : 5 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Typhon | Malešice B | 8 : 2 | 2 : 8 | |||||||||||||||||||
Šrobárka A | Orel I.F. A | 2 : 8 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
7.kolo | 18.kolo | |||||||||||||||||||||
5.11. - 8.11. | 4.3. - 7.3. | |||||||||||||||||||||
Pražské služby A | PPK Ruzyně A | 4 : 6 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
Praga | Typhon | 7 : 3 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Malešice B | Šrobárka A | 6 : 4 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. A | Matuna Dream C | 8 : 2 | 7 : 3 | |||||||||||||||||||
Nem. Na Homolce B | SK vozíčkářů | 4 : 6 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
Česká televize B | Orel I.F. B | 8 : 2 # | 7 : 3 | |||||||||||||||||||
# - jedna dvouhra kontumována pro hru s neschváleným materiálem (původně 7:3) | ||||||||||||||||||||||
8.kolo | 19.kolo | |||||||||||||||||||||
12.11. - 15.11. | 11.3. - 14.3. | |||||||||||||||||||||
Matuna Dream C | Orel I.F. B | 2 : 8 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
SK vozíčkářů | Česká televize B | 3 : 7 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
PPK Ruzyně A | Nem. Na Homolce B | 8 : 2 | 9 : 1 | |||||||||||||||||||
Typhon | Pražské služby A | 10 : 0 | 2 : 8 | |||||||||||||||||||
Šrobárka A | Praga | 3 : 7 | 7 : 3 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. A | Malešice B | 8 : 2 | 9 : 1 | |||||||||||||||||||
DNT2 | DNT5 | |||||||||||||||||||||
19.11. - 22.11. | 18.3. - 21.3. | |||||||||||||||||||||
9.kolo | 20.kolo | |||||||||||||||||||||
26.11. - 29.11. | 25.3. - 28.3. | |||||||||||||||||||||
Česká televize B | PPK Ruzyně A | 1 : 9 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
Nem. Na Homolce B | Typhon | 2 : 8 | 4 : 6 | |||||||||||||||||||
Pražské služby A | Šrobárka A | 7 : 3 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Praga | Orel I.F. A | 1 : 9 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Malešice B | Matuna Dream C | 6 : 4 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. B | SK vozíčkářů | 7 : 3 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
10.kolo | 21.kolo | |||||||||||||||||||||
3.12. - 6.12. | 1.4. - 4.4. | |||||||||||||||||||||
Matuna Dream C | SK vozíčkářů | 7 : 3 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
PPK Ruzyně A | Orel I.F. B | 6 : 4 | 8 : 2 | |||||||||||||||||||
Typhon | Česká televize B | 1 : 9 | 0 : 10 | |||||||||||||||||||
Šrobárka A | Nem. Na Homolce B | 5 : 5 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. A | Pražské služby A | 8 : 2 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Malešice B | Praga | 4 : 6 | 7 : 3 | |||||||||||||||||||
11.kolo | 22.kolo | |||||||||||||||||||||
10.12. - 13.12. | 8.4. - 11.4. | |||||||||||||||||||||
SK vozíčkářů | PPK Ruzyně A | 2 : 8 | 3 : 7 | |||||||||||||||||||
Orel I.F. B | Typhon | 6 : 4 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Česká televize B | Šrobárka A | 8 : 2 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Nem. Na Homolce B | Orel I.F. A | 2 : 8 | 1 : 9 | |||||||||||||||||||
Pražské služby A | Malešice B | 5 : 5 | 5 : 5 | |||||||||||||||||||
Praga | Matuna Dream C | 7 : 3 | 6 : 4 | |||||||||||||||||||
DNT3 | DNT6 | |||||||||||||||||||||
17.12. - 20.12. | 15.4. - 18.4. | |||||||||||||||||||||