Přebor Prahy 2018/2019                        
                                             
 T A B U L K A   P O   1 6. K O L E                        
1. Česká televize A 16 16 0 0 0 135:25 64                        
2. Orion Modřany A 16 15 0 1 0 117:43 61                        
3. Malešice A 16 10 2 4 0 105:55 48                        
4. Jižní Město A 16 9 4 3 0 95:65 47                        
5. Harlequin A 16 6 3 7 0 77:82 37                        
6. Matuna Dream A 16 5 3 8 0 77:83 34                        
7. Matuna Dream B 16 4 5 7 0 69:91 30                        
8. DKV   16 3 5 8 0 68:92 30                        
9. Orion Modřany B 16 4 2 10 0 57:103 30                        
10. Nem. Na Homolce A 16 2 5 9 0 56:103 27                        
11. Slivenec A 16 3 2 11 0 49:111 27                        
12. Harlequin B 16 1 5 10 0 53:105 24                        
                                             
         1.kolo  12.kolo                              
        17.9. - 20.9. 7.1. - 10.1.                              
Harlequin A         Harlequin B   7 : 2 # 4 : 6                              
Nem. Na Homolce A   Slivenec A   8 : 2 2 : 8                              
Česká televize A   Orion Modřany B   10 : 0 8 : 2                              
Orion Modřany A   DKV   7 : 3 9 : 1                              
Malešice A                   Jižní Město A   5 : 5 2 : 8                              
Matuna Dream A   Matuna Dream B   4 : 6 4 : 6                              
 # - obě družstva nastoupila se třemi hráči                                      
        2.kolo 13.kolo                              
        24.9. - 27.9. 14.1. - 17.1.                              
Harlequin B            Matuna Dream B   5 : 5 5 : 5                              
Slivenec A                 Česká televize A   2 : 8 0 : 10                              
Orion Modřany B   Orion Modřany A   0 : 10 2 : 8                              
DKV                        Malešice A   3 : 7 1 : 9                              
Jižní Město A   Matuna Dream A   6 : 4 5 : 5                              
Harlequin A                  Nem. Na Homolce A 8 : 2 5 : 5                              
                                             
        3.kolo 14.kolo                              
        1.10. - 4.10. 21.1. - 24.1.                              
Česká televize A   Harlequin A   7 : 3 8 : 2                              
Nem. Na Homolce A   Harlequin B   7 : 2 # 5 : 5                              
Orion Modřany A   Slivenec A   10 : 0 7 : 3                              
Malešice A             Orion Modřany B   9 : 1 9 : 1                              
Matuna Dream A   DKV   5 : 5 6 : 4                              
Matuna Dream B   Jižní Město A   2 : 8 3 : 7                              
 # - zápis upraven pro neoprávněný start hráče Veselky ml. (původně 9:1)                          
        4.kolo 15.kolo                              
        8.10. - 11.10. 28.1. - 31.1.                              
Harlequin B               Jižní Město A   5 : 5 1 : 9                              
Slivenec A              Malešice A   1 : 9 1 : 9                              
Orion Modřany B   Matuna Dream A   4 : 6 6 : 4                              
DKV                   Matuna Dream B   8 : 2 3 : 7                              
Harlequin A                Orion Modřany A   2 : 8 2 : 8                              
Nem. Na Homolce A   Česká televize A   1 : 9 0 : 10                              
                                             
        DNT1 DNT4                              
        15.10. - 18.10. 4.2. - 7.2.                              
                                             
        5.kolo 16.kolo                              
        22.10. - 25.10. 11.2. - 14.2.                              
          18.2. - 21.2.                              
Malešice A             Harlequin A   6 : 4 4 : 6                              
Orion Modřany A   Nem. Na Homolce A 8 : 2 7 : 3                              
Česká televize A   Harlequin B   9 : 1 6 : 4                              
Matuna Dream A   Slivenec A   7 : 3 5 : 5                              
Matuna Dream B   Orion Modřany B   3 : 7 5 : 5                              
Jižní Město A   DKV   8 : 2 5 : 5                              
                                             
        6.kolo 17.kolo                              
        29.10. - 1.11. 25.2. - 28.2.                              
Harlequin B         DKV   5 : 5 28.2.,20:00 Sokol Krč                          
Slivenec A          Matuna Dream B   6 : 4 28.2.,18:00                              
Jižní Město A   Orion Modřany B   7 : 3 odloženo                              
Harlequin A                Matuna Dream A   7 : 3 27.2.,18:00                              
Nem. Na Homolce A   Malešice A   1 : 9 odloženo                              
Česká televize A   Orion Modřany A   9 : 1 25.2.,19:10                              
                                             
        7.kolo 18.kolo                              
        5.11. - 8.11. 4.3. - 7.3.                              
Matuna Dream B Harlequin A   7 : 3                                
Matuna Dream A Nem. Na Homolce A 8 : 2                                
Malešice A   Česká televize A   4 : 6                                
Orion Modřany A Harlequin B   8 : 2                                
Jižní Město A Slivenec A   7 : 3                                
DKV   Orion Modřany B   7 : 3                                
                                             
        8.kolo 19.kolo                              
        12.11. - 15.11. 11.3. - 14.3.                              
Harlequin B   Orion Modřany B   3 : 7                                
Slivenec A   DKV   1 : 9                                
Harlequin A   Jižní Město A   7 : 3                                
Nem. Na Homolce A Matuna Dream B   5 : 5                                
Česká televize A Matuna Dream A   9 : 1                                
Orion Modřany A Malešice A   6 : 4                                
                                             
        DNT2 DNT5                              
        19.11. - 22.11. 18.3. - 21.3.                              
                                             
        9.kolo 20.kolo                              
        26.11. - 29.11. 25.3. - 28.3.                              
DKV   Harlequin A   5 : 5                                
Jižní Město A Nem. Na Homolce A 7 : 3                                
Matuna Dream B Česká televize A   1 : 9                                
Matuna Dream A Orion Modřany A   3 : 7                                
Malešice A   Harlequin B   8 : 2                                
Orion Modřany B Slivenec A   8 : 2                                
                                             
        10.kolo 21.kolo                              
        3.12. - 6.12. 1.4. - 4.4.                              
Harlequin B   Slivenec A   3 : 7                                
Harlequin A   Orion Modřany B   7 : 3                                
Nem. Na Homolce A DKV   5 : 5                                
Česká televize A Jižní Město A   9 : 1                                
Orion Modřany A Matuna Dream B   7 : 3                                
Malešice A   Matuna Dream A   6 : 4                                
                                             
        11.kolo 22.kolo                              
        10.12. - 13.12. 8.4. - 11.4.                              
Slivenec A   Harlequin A   5 : 5                                
Orion Modřany B Nem. Na Homolce A 5 : 5                                
DKV   Česká televize A   2 : 8                                
Jižní Město A Orion Modřany A   4 : 6                                
Matuna Dream B Malešice A   5 : 5                                
Matuna Dream A Harlequin B   8 : 2                                
                                             
        DNT3 DNT6                              
        17.12. - 20.12. 15.4. - 18.4.